Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Wypadek w Rzemieniu

Wypadek w Rzemieniu

24.02.2020. Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w Rzemieniu. W zdarzeniu ucierpiało pięć młodych osób w wieku od 18 do 21 lat. Kierowca citroena prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu uderzając w przepust drogowy, a następnie dachował. Kierujący był trzeźwy, jednak nie miał uprawnień do kierowania pojazdem.

Dyżurny mieleckiej policji przyjął zgłoszenie o zdarzeniu w niedzielę nad ranem, tuż po godz. 4. Na miejscu zdarzenia pracowali ratownicy medyczni i strażacy. Policjanci ustalili, że osobowym citroenem podróżowało 5 osób, kierowca w wieku 19 lat, jego 21-letni kolega oraz trzy koleżanki w wieku 18 lat. Pasażerowie w wyniku wypadku doznali poważnych obrażeń i zostali przewiezieni do szpitali w Mielcu, Tarnobrzegu i Rzeszowie. Funkcjonariusze przebadali kierującego na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Był trzeźwy. Dodatkowo od kierującego pobrano krew do badań na zawartość środków odurzających.

Na miejscu zdarzenia pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza. Policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną, szkic miejsca zdarzenia oraz oględziny. Zebrany materiał dowodowy pozwoli ustalić szczegółowo przebieg zdarzenia i jego przyczyny.

Funkcjonariusze przesłuchali już 19-letniego kierowcę citroena. Młody mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. W sprawie prowadzone są dalsze czynności pod nadzorem mieleckiej prokuratury.

Fot. KPP Mielec, inf.: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/96629,Wypadek-w-Rzemieniu.html

Sprawdź również

Policjanci ostrzegają przed wchodzeniem na niebezpieczny lód

W ciągu ostatnich dni temperatura powietrza znacznie spadła co sprzyjało wchodzeniu na lód i zachęciło …