Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Z przedszkolakami o bezpieczeństwie

Z przedszkolakami o bezpieczeństwie

policja przedszkoleMielec, 11-04-2016

Mieleccy policjanci wzięli udział w spotkaniu „Bezpieczeństwo ważna rzecz, więc odblaski musisz mieć”, które odbyło się w Przedszkolu Miejskim nr 12. Podczas spotkania przedszkolaki pod okiem policjanta sprawdziły swoją wiedzę i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 Celem spotkania przygotowanego przez Agnieszkę Domin i Elżbietę Baracz z Przedszkola Miejskiego nr 12 w Mielcu było przede wszystkim uświadomienie dzieciom konieczności noszenia elementów odblaskowych. Kolejnym celem było także sprawdzenie umiejętności  i wiedzy dzieci w zakresie bezpiecznego poruszania się po drogach. Zaproszeni na spotkanie policjanci z chęcią przyłączyli się do inicjatywy poprawiającej bezpieczeństwo najmłodszych w ruchu drogowym.
 Podczas spotkania przedszkolaki przedstawiły pouczającą inscenizację, obrazującą jak bardzo istotne na drodze są elementy odblaskowe. Najwięcej emocji w najmłodszych wzbudziła jednak rywalizacja w zadaniach konkursowych ocenianych przez policjanta oraz przedstawiciela jednej z mieleckich firm, która ufundowała kamizelki odblaskowe dla przedszkolaków.
 Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych, a przekazane elementy odblaskowe z pewnością przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa  najmłodszych oraz ich rodziców.

Sprawdź również

„Ekstremalny Plac Zabaw” w Mielcu po raz kolejny [101 zdjęć]

3 lipca 2020 r. Miasto Mielec, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu Studio Wizualne …