Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże

Z pucharem starosty

Zawodnicy z terenu gminy Radomyśl Wielki świetnie spisali się podczas II Mistrzostw Powiatu Mieleckiego w Szachach o Puchar Starosty Mieleckiego.

Rozgrywany w Przecławiu turniej zgromadził łącznie 126 uczestników, nie tylko z powiatu mieleckiego, ale także z Krakowa, Rzeszowa, Przemyśla, Tarnobrzega, czy Dębicy. Obowiązywał szwajcarski system gry: na dystansie 11 rund, tempo gry 15 minut plus 15 sekund za posunięcie dla zawodnika w 4 grupach. W pierwszym dniu zawodów rozegrano 6 rund, a pozostałe 5 rund w następnym. W turnieju z sukcesami uczestniczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Radomyślu Wielkim. Sześcioro znalazło się na podium, dwoje wygrało swoje kategorie. Oto wyniki radomyślan:

Juniorzy do lat 8:

Miłosz Makowiec – miejsce 3.

Mateusz Cebula – miejsce 8.

Juniorki do lat 8:

Jagoda Zielińska – miejsce 2.

Emilia Kopacz – miejsce 6.

Juniorzy do lat 10: Mikołaj Kopacz – miejsce 1.

Juniorki do lat 10: Weronika Szęszoł – miejsce 1.

Juniorzy do lat 12:

Adrian Szęszoł – miejsce 2,

Szymon Woliński – miejsce 3.

Najlepszym szachistom puchary i nagrody wręczał m.in. Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak. Organizatorem przedsięwzięcia był Klub Szachowy TopCoat Consulting Szach Mielec.

Krzysztof Babiarz

Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim

Sprawdź również

Wieczór z operetką i musicalem

Arie operetkowe, hity musicalowe i piosenki z repertuaru Franka Sinatry rozbrzmiewały przez dwie godziny podczas …