Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Zaatakował krewnego siekierą

Zaatakował krewnego siekierą

29.05.2017 – Policjanci interweniowali wobec 31-latka, który zaatakował członka rodziny grożąc mu siekierą. Agresywny mężczyzna został zatrzymany w policyjnych aresztach. W czasie zdarzenia był pod wpływem alkoholu.

Napastnik został obezwładniony i zatrzymany w policyjnych aresztach. W chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu. Po wytrzeźwieniu w policyjnych aresztach policjanci przedstawili podejrzanemu zarzut kierowania gróźb karalnych wobec pokrzywdzonego.

Na wniosek mieleckich funkcjonariuszy prokuratur zastosował wobec 31-letniego podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego oraz zakaz opuszczania kraju.

Za popełnione przestępstwo polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności do 2 lat.

Inf. i fot. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/77764,Zaatakowal-krewnego-siekiera.html

Sprawdź również

Spotkanie sieci nauczycieli bibliotekarzy Mielca i powiatu mieleckiego

14 marca 201 8 roku w czytelni Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Rzeszowie – Filia w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *