Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / „Zaginione krajobrazy Podkarpacia…?”

„Zaginione krajobrazy Podkarpacia…?”

Już za tydzień otwieramy nową wystawę w galerii „Jadernówki”. Tym razem zaprosiliśmy do współpracy Mielecką Grupę Fotograficzną, którą reprezentować będzie czwórka autorów: Ewelina Harchut, Agnieszka Piekarska, Łukasz Gurdak i Jakub Soja. Mieleccy pasjonaci fotografii przygotowali bardzo ciekawy projekt, który nazwali „Zaginione krajobrazy Podkarpacia…?”. Szereg podróży i wypraw z plecakami sprzętu miało dać odpowiedź, na pytanie czy to, co udało im się sfotografować to rzeczywiście już tylko relikty przeszłości… Jedyną miarodajną odpowiedź znajdzie każdy, kto wybierze się do „Jadernówki” w czwartek, 11 lipca. Przed otwarciem wystawy i spotkaniem z autorami zdjęć, będzie okazja do spotkania z ciekawymi ludźmi – twórcami, których nasi fotografowie spotykali podczas swych wędrówek.
Także ci ludzie, mogą odpowiedzieć na wiele pytań: o swoich pasjach, o miejscach w których żyją i tworzą, o miniony świat, który pamiętają i o współczesnych wędrowców, którzy odwiedzają różne zakątki Podkarpacia. Myślę, że warto wziąć udział w takim spotkaniu, dlatego zapraszam serdecznie do „Jadernówki”. Czwartek, od godziny 16.00, wernisaż o 18.oo. Do zobaczenia!!!
Janusz Halisz
Kustosz Muzeum Historii Fotografii „Jadernówka”

Sprawdź również

Rusza nabór wystawców na Powiatowy Jarmark Świąteczny

Od 8 października do 9 grudnia br. potrwa nabór wystawców na kolejną edycję Powiatowego Jarmarku …