Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Zagrają o piłkarski Puchar Burmistrza Radomyśla Wielkiego

Zagrają o piłkarski Puchar Burmistrza Radomyśla Wielkiego

2 lipca na stadionach w Dulczy Wielkiej, Partyni, Zdziarcu i Dulczy Małej rozegrane zostaną mecze eliminacyjne Gminnego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Burmistrza Radomyśla Wielkiego. Finał odbędzie się tydzień później.

 Eliminacje rozegrane zostaną w czterech trzyzespołowych grupach systemem każdy z każdym. Losowanie odbyło się 6 czerwca. Oto kogo ze sobą skojarzył los:

Grupa A: Dulcza Wielka, Ruda, Żarówka

Grupa B: Partynia, Podborze, Zgórsko

Grupa C: Zdziarzec, Janowiec, Dąbrówka Wisłocka

Grupa D: Dulcza Mała, Pień, Radomyśl Wielki

Zespoły wymienione na pierwszym miejscu są gospodarzami turniejów eliminacyjnych. Zostaną one rozegrane 2 lipca (niedziela), a pierwsze mecze odbędą się o godz.15.00 (z wyjątkiem grupy w Partyni, gdzie eliminacje rozpoczną się o godz. 11.00). Czas gry to 2 x 30 minut z 5 minutową przerwą. Do rundy finałowej, która odbędzie się 9 lipca na stadionie Radomyślanki Radomyśl Wielki, awansują zwycięzcy grup. Mecze półfinałowe będą rozgrywane równolegle na dwóch boiskach od godz. 15.00 wg klucza A1-C1 i B1-D1 (czas gry: 2 x 30 minut, przerwa: 10 minut). Po zakończeniu meczu finałowego nastąpi wręczenie nagród.

Przypomnijmy, że pucharu broni ekipa z Radomyśla Wielkiego.

Krzysztof Babiarz
Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim

Sprawdź również

Spotkanie sieci nauczycieli bibliotekarzy Mielca i powiatu mieleckiego

14 marca 201 8 roku w czytelni Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Rzeszowie – Filia w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *