Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / ŻAŁOBA NA TERENIE GMINY MIEJSKIEJ MIELEC

ŻAŁOBA NA TERENIE GMINY MIEJSKIEJ MIELEC

ZARZĄDZENIE NR 1167/2018 PREZYDENTA MIASTA MIELCA z dnia 28 lutego 2018 roku

W związku ze śmiercią Prezydenta Miasta Mielca Daniela Kozdęby, łącząc się w bólu z rodziną, ogłaszam w dniach od 2 do 4 marca żałobę na terenie Gminy Miejskiej Mielec.

Na znak żałoby na budynku Urzędu Miejskiego w Mielcu oraz na budynkach jednostek organizacyjnych Gminy Miejskiej Mielec opuszcza się flagę do połowy masztu lub umieszcza się flagę z kirem.

Z uwagi na żałobę zalecam odwołanie wszelkich imprez o charakterze rozrywkowym, kulturalnym, rekreacyjnym i sportowym organizowanych przez instytucje miejskie.

Apeluję do stowarzyszeń i mieszkańców miasta o zaniechanie organizowania w dniach żałoby imprez publicznych o charakterze kulturalnym, rozrywkowym, rekreacyjnym i sportowym.

Wykonujący zadania i kompetencje

Prezydenta Miasta Mielca

Pierwszy Zastępca Prezydenta

Jan Myśliwiec

Sprawdź również

Oczyszczacze powietrza we wszystkich miejskich żłobkach i przedszkolach

Łącznie czterdzieści oczyszczaczy powietrza trafiło w ostatnich dniach do wszystkich miejskich żłobków oraz przedszkoli. Dziś …