Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Zarzut kradzieży dla 25-letniej kobiety

Zarzut kradzieży dla 25-letniej kobiety

Mielec, wtorek, 08-03-2016

Policjanci ustalili sprawcę kradzieży kosmetyków w jednej z drogerii na terenie Mielca. Młoda kobieta kradła między innymi perfumy, tusze do rzęs i kredki do oczu. Łączna wartość skradzionych przez nią przedmiotów została wyceniona na kwotę 1100 złotych.

Policjanci wydziału kryminalnego ustalili, że w jednej z drogerii na terenie miasta dochodzi do kradzieży drogich kosmetyków. Przeglądając sklepowy monitoring policjanci ustalili tożsamość kobiety, która w lutym i marcu kilka razy dopuściła się kradzieży w drogerii. Podczas pobytu w sklepie kobieta chowała do torebki i odzieży perfumy, tusze do rzęs, pasty do zębów, podkłady, konturówki oraz kredki do ust i oczu. Sprawczyni kradzieży to 25-letnia mieszkanka Mielca.

Ustalenia policjantów i zebrany materiał dowodowy pozwoliły przedstawić kobiecie zarzut kradzieży kosmetyków o łącznej wartości 1100 złotych. 25-latka przyznała się do przedstawionego przez policjantów zarzutu. Policjanci ustalili także, że kobieta tuż po kradzieży, część kosmetyków przekazała swojej koleżance. Funkcjonariusze dotarli również do tej kobiety i odzyskali kosmetyki.

W sprawie trwają dalsze czynności wyjaśniające.

Inf. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-mielec/wydarzenia/

Sprawdź również

„Droga do Łopienki” i „Akatyst Łopieński” w miesięczniku „Nasz Dom Rzeszów”

W kwietniowym numerze nr 4(186) z 2021 r. Miesięcznika Społeczno-Kulturalnego „Nasz Dom Rzeszów” ukazała się …