Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Zarzut pobicia dla obywateli Ukrainy

Zarzut pobicia dla obywateli Ukrainy

31.05.2017. Policjanci przedstawili zarzut pobicia dwóm obywatelom Ukrainy, którzy pobili 38-letniego mieszkańca Mielca. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli nietrzeźwi.

Policjanci interweniowali na ulicy Botanicznej w Mielcu, gdzie doszło do pobicia 38-letniego mężczyzny. Funkcjonariusze ustalili, że do dwóch obywateli Ukrainy, którzy spożywali alkohol podeszło trzech nietrzeźwych mężczyzn. Jeden z nich zabrał telefon obcokrajowcowi i odjechał na rowerze. Gdy mężczyźni chcieli odzyskać telefon, doszło między nimi do szarpaniny. W zdarzeniu napastnikami okazali się Ukraińcy, którzy bili i kopali 38-latka po głowie i całym ciele.

Funkcjonariusze zatrzymali obywateli Ukrainy w policyjnych aresztach. Mają 32 i 29 lat. Obaj mieli ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu, policjanci przedstawili zarzut pobicia podejrzanym. Zatrzymani przyznali się do popełnienia przestępstwa, tłumacząc, że sprowokowało ich to, że mężczyźni zabrali im telefon i nie chcieli oddać.

O dalszym losie podejrzanych zadecyduje sąd. W sprawie prowadzone są dalsze czynności.

Inf. i fot. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/77813,Zarzut-pobicia-dla-obywateli-Ukrainy.html

Sprawdź również

Już w sobotę 1. Bieg z przeszkodami dla dzieci w Mielcu !

Już w najbliższą sobotę 26 maja Urząd Miejski w Mielcu, Studio Wizualne Damian Gąsiewski oraz …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *