Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Zarzut włamania dla 19-latka
Część skradzionych narzędzi

Zarzut włamania dla 19-latka

29.05.2017. Kilka godzin po włamaniu policjanci z komisariatu w Radomyślu Wielkim ustalili i zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 19-letni mieszkaniec gminy Wadowice Górne. Skradzione przez podejrzanego przedmioty zostały wycenione na kwotę bliską 7 tys. złotych.

Policjanci ustalili, że do włamania doszło w nocy, z piątku na sobotę w ubiegłym tygodniu. Młody mężczyzna z zamiarem zdobycia pieniędzy włamał się do budynku gospodarczego, w którym właściciel przechowywał elektronarzędzia. Łupem padło kilka szlifierek, wiertarki oraz piły, a także inne narzędzia budowlane. Następnie mężczyzna udał się na sąsiednią posesję i tam z przydomowego garażu ukradł koła i felgi.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim, kilka godzin po popełnieniu przestępstwa, ustalili kto włamał się do budynków w Piątkowcu. 19-letni mężczyzna został zatrzymany. Policjanci odzyskali wszystkie skradzione przedmioty.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mu zarzut włamania i kradzieży. Przedmioty, które padły łupem 19-latka wycenione zostały przez pokrzywdzonych na kwotę blisko 7 tys. złotych. Podejrzany przyznał się do popełnionych przestępstw i złożył wyjaśnienia.

Młody mężczyzna znany jest policjantom z wcześniej popełnianych przestępstw o podobnym charakterze. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Inf. i fot. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/77757,Zarzut-wlamania-dla-19-latka.html

Sprawdź również

Już w sobotę 1. Bieg z przeszkodami dla dzieci w Mielcu !

Już w najbliższą sobotę 26 maja Urząd Miejski w Mielcu, Studio Wizualne Damian Gąsiewski oraz …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *