Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Zarzut za znęcania się nad rodziną dla 29-letniej kobiety

Zarzut za znęcania się nad rodziną dla 29-letniej kobiety

11.05.2022. Mieleccy policjanci zatrzymali kobietę, która znęcała się psychicznie nad rodziną. 29-letnia mieszkanka Mielca trafiła do policyjnego aresztu. Kobieta usłyszała już zarzut znęcania się nad rodziną oraz kierowania gróźb w stosunku do domowników. Wobec kobiety prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

W ubiegłą niedzielę, mieleccy policjanci interweniowali w domu młodej kobiety, która będąc pod wpływem alkoholu, opiekowała się swoimi dziećmi. Już w trakcie interwencji, w obecności policjantów, dziećmi kobiety zaopiekowała się rodzina. Sytuacja jednak powtórzyła się. Jak ustalili funkcjonariusze, kobieta kolejny raz opiekowała się dziećmi, będąc pod wpływem alkoholu. Dodatkowo wszczynała awantury z innymi członkami rodziny, podczas których groziła im pozbawieniem życia. Kobieta została zatrzymana przez policjantów i doprowadzona do wytrzeźwienia. W chwili zatrzymania miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Zebrany materiał dowodowy w tej sprawie pozwolił na przedstawienie 29-letniej mieszkance Mielca zarzutów znęcania się psychicznego nad rodziną oraz kierowania gróźb karalnych w stosunku do domowników. Policjanci przesłuchali podejrzaną, która częściowo przyznała się do zarzucanych jej czynów.

Wczoraj prokurator zastosował wobec 29-latki środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. W stosunku do kobiety funkcjonariusze wydali nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania. Jej dzieci przebywają pod opieką rodziny, a o ich dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

Inf. https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/109834,Zarzut-za-znecania-sie-nad-rodzina-dla-29-letniej-kobiety.html

Sprawdź również

Interpelacja w sprawie horrendalnie wysokich cen nawozów sztucznych w Polsce

Interpelacja 38741 Mielec, 30 stycznia 2023 roku Krystyna Skowrońska Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pan …