Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / ZBIERAMY PRZYBORY SZKOLNE DLA DZIECI ZE LWOWA
Lwów, opera 2009 r. Fot. Włodzimierz Gąsiewski

ZBIERAMY PRZYBORY SZKOLNE DLA DZIECI ZE LWOWA

24.05.2018. Kolejny raz  w mieleckich szkołach i przedszkolach prowadzona będzie akcja  „Dzieci –dzieciom” polegająca na zbiórce szkolnych przyborów dla dzieci z Ukrainy. Jest to odpowiedź na apel skierowany do międzynarodowej społeczności o pomoc dla dzieci poszkodowanych w wyniku konfliktu na Ukrainie.

Najpierw poszczególne placówki oświatowe w Mielcu będą prowadziły zbiórkę wśród swoich podopiecznych, a następnie paczki z plecakami, piórnikami, kredkami, flamastrami, zeszytami i innymi artykułami szkolnymi trafią do Urzędu Miejskiego, skąd zostaną zabrane specjalnym transportem i trafią do wybranych polskich szkół na Ukrainie.

Koordynatorem Akcji Dzieci-Dzieciom w Mielcu i Rzeszowie wspólnie ze Stowarzyszeniem „Przedszkola Przyszłości” jest dr n. med. Ewa Jakubiec-Blajer z Rzeszowskiego Centrum Medycznego współpracująca z proboszczem lwowskiej katedry ks. Janem Nikielem.

Zbiórka potrwa do 15 czerwca. Zachęcamy wszystkie placówki oświatowe w Mielcu do przyłączenia się do akcji.

 

Krzysztof Urbański

Kierownik Biura Promocji i Sportu

Sprawdź również

II Rundka Rowerowa z Powiatem Mieleckim [45 zdjęć]

Za nami II Rundka Rowerowa z Powiatem Mieleckim. Mimo odwołania tegorocznej edycji Powitania Lata udało …