~~ 30-letni mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego odpowie za rozbój – Promocja Mielec
Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / 30-letni mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego odpowie za rozbój

30-letni mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego odpowie za rozbój

27.06.2017

Policjanci przedstawili zarzut rozboju 30-letniemu sprawcy, który pobił i zastraszył 24-letniego mężczyznę, po czym zabrał mu telefon, dokumenty oraz pieniądze w kwocie 100 złotych. Mężczyzna przyznał się do stawianego mu zarzutu. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę rozboju, do którego doszło w rejonie ulicy Wojsławskiej w Mielcu. 24-letni mężczyzna pił alkohol wraz ze znajomymi, po zakończonej imprezie wyszedł z lokalu i wówczas został zaatakowany przez innego mężczyznę. Sprawca bił i kopał swoją ofiarę w okolice głowy i tułowia, po czym zabrał mężczyźnie telefon wart 100 złotych, dokumenty oraz gotówkę w kwocie około 100 złotych.

Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie. To 30-letni mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego. Funkcjonariusze przedstawili zatrzymanemu zarzut rozboju. Podczas przesłuchania mężczyzna wyjaśnił okoliczności przestępstwa. Przyznał się do zarzucanego mu czynu tłumacząc, że potrzebował pieniędzy na alkohol.

Policjanci odzyskali przedmioty utracone przez pokrzywdzonego podczas rozboju. Na wniosek funkcjonariuszy mielecka prokuratura zastosowała wobec podejrzanego dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju oraz poręczenie majątkowe w kwocie 3 tysięcy złotych.

Inf. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/78490,30-letni-mieszkaniec-wojewodztwa-warminsko-mazurskiego-odpowie-za-rozboj.html

Sprawdź również

PODKARPACKIE POKAZY LOTNICZE NA MIELECKIM LOTNISKU

Zbliżające się wielkimi krokami IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze zaplanowane na sobotę 28 lipca wzbudzają ogromne …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *