~~ 45-latek odpowie za przywłaszczenie – Promocja Mielec
Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / 45-latek odpowie za przywłaszczenie

45-latek odpowie za przywłaszczenie

25.07.2017. Policjanci zatrzymali 45-letniego mieszkańca gminy Mielec, który przywłaszczył sobie telefon komórkowy oraz dziecięce obuwie. Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Za przywłaszczenie odpowie przed sądem.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży telefonu, obuwia i akcesoriów do jazdy na rolkach, które na poboczu tuż przed swoją posesją w Podleszanach, pozostawiły dwie dziewczynki jeżdżące na rolkach. Zgłaszający podał policjantom rysopis mężczyzny, który mógł zabrać rzeczy. Skradzione przedmioty wycenił na kwotę 600 złotych.

Już po chwili policjanci uzyskali informację, że podejrzewany o kradzież mężczyzna przebywa w okolicy sklepu w pobliskiej miejscowości. 45-letni mieszkaniec gminy Mielec został zatrzymany, był pod wpływem alkoholu.

Po wytrzeźwieniu, funkcjonariusze przedstawili 45-latkowi zarzut przywłaszczenia mienia. Mężczyzna przyznał się do przedstawionego zarzutu, tłumacząc, że zabrał rzeczy ponieważ myślał, że ktoś je zgubił, a w pobliżu nie widział właścicieli.

Inf. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/78944,45-latek-odpowie-za-przywlaszczenie.html

Sprawdź również

PODKARPACKIE POKAZY LOTNICZE NA MIELECKIM LOTNISKU

Zbliżające się wielkimi krokami IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze zaplanowane na sobotę 28 lipca wzbudzają ogromne …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *