Dzieki uprzejmości Andrzeja Sitko, wieloletniego miszkańca Chicago, ale przedtem także mielczanina, przedstawiamy kilka zdjęć z jego wyprawy na Florydę.
fot. Andrzej Sitko
Pozdrowienia z Florydy
Zakończyła się ocena wniosków złożonych w ramach programu grantowego „Miasto Młodych”, realizowanego przez Samorządowe Centrum …