Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Areszt dla 45-latka za napaść na policjanta

Areszt dla 45-latka za napaść na policjanta

07.09.2017. Trzy miesiące w areszcie spędzi 45-latek, który podejrzany jest o czynną napaść na policjanta, zmuszanie groźbą do odstąpienia od czynności służbowych oraz znieważenie. Podejrzany podczas interwencji zaatakował policjantów i poszczuł psami.

Agresywny gospodarz, chcąc pozbyć się funkcjonariuszy, sięgnął również po metalowy pręt, którym wymachiwał strasząc ich, pozbawieniem życia. Mężczyzna został obezwładniony i zatrzymany w policyjnym areszcie. Miał pół promila alkoholu w organizmie. Podczas interwencji obrażeń ciała doznał jeden z policjantów.

Po wytrzeźwieniu 45-latek usłyszał zarzut czynnej napaści na funkcjonariusza, zmuszanie groźbą do odstąpienia od czynności prawnych oraz zarzut znieważenia funkcjonariusza publicznego. Podejrzany odmówił składania wyjaśnień.

Na wniosek funkcjonariuszy poparty przez prokuraturę, sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu. Mężczyzna odpowie teraz za przestępstwa popełnione wcześniej oraz w chwili zatrzymania.

Fot. archiwum KPP Mielec

Inf. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/79765,Areszt-dla-45-latka-za-napasc-na-policjanta.html

Sprawdź również

SPR Stal Mielec z licencją na grę w PGNiG Superlidze!

Komisarz PGNiG Superligi informuje, że licencje na udział w rozgrywkach PGNiG Superligi w sezonie 2018/2019 …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *