Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Bartosz Kowalczyk – z Puław do Mielca!

Bartosz Kowalczyk – z Puław do Mielca!

17.08.2016, Hala MOSiR Puławy, Puławy, AZOTY PUŁAWY Zdjęcia Zawodników
Zdjęcie przedstawia:
Foto © Grzegorz Trzpil

Podopieczni Krzysztofa Lipki i Tomasza Sondeja już dziś (02.07.18) rozpoczną przygotowania do nowego sezonu, a wśród nowych zawodników będzie 21-letni Bartosz Kowalczyk (190cm/95kg), który na zasadzie wypożyczenia z Azotów Puławy zasili mieleckie szeregi.

Młody środkowy rozgrywający uznawany jest za jeden z największych talentów w naszym kraju na tejże pozycji. Jeszcze w barwach SMS-u Gdańśk w 25 meczach zdobył 154 bramki, a po dołączeniu do Azotów również dostawał swoje szanse, które wykorzystywał. W 72 meczach rzucił 120 bramek, co pokazuje, że w nadchodzącym sezonie „Kowal” może być bardzo mocnym punktem naszego zespołu, tworząc tym samym zgrany duet na środku rozegrania z doświadczonym Rudolfem Cuziciem.

Bartek jest kolejnym wzmocnieniem przed nadchodzącymi rozgrywkami, gdyż wcześniej umowami ze Stalą związali się Kacper Pawłowski, Tomasz Grzegorek, Piotr Rutkowski i Marcin Miedziński. Do pierwszego zespołu włączony został również nasz wychowanek, bramkarz – Krystian Witkowski.

Witamy na „Biało-Niebieskim” pokładzie i życzymy powodzenia!

Norbert Rzeszut

Sprawdź również

Areszt dla sprawcy rozboju

19.03.2019. Dwa miesiące w areszcie spędzi 25-letni mieszkaniec gminy Borowa, który wraz z kolegą wtargnął …