Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Audio Video / Biało-Niebiescy wspierają swoich niepełnosprawnych kibiców

Biało-Niebiescy wspierają swoich niepełnosprawnych kibiców

Zawodnicy pierwszoligowej Stali Mielec przy okazji ostatniego meczu ligowego w 2017 roku pamiętali o swoich niepełnosprawnych kibicach.

Piłkarze i sztab odpowiedzieli na apel o udział w akcji pomocy dla Patryka Jaszcza. To mistrz świata w bowlingu Olimpiad Specjalnych i wielki kibic Stali, której dedykował hip-hopowy utwór, jaki samodzielnie wykonuje.

Patryk ma 23 lata, cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, zaburzenia chodu, zaburzenia napięcia mięśniowego, skoliozę oraz padaczkę lekooporną. Rodzina gromadzi pieniądze na leczenie i rehabilitację. Biało-Niebiescy wsparli swojego kibica finansowo, a prezent przekazali symbolicznie w przerwie meczu z GKS Tychy. Więcej informacji o pomocy dla Patryka: https://www.siepomaga.pl/patryk-jaszcz

Zawodnik Stali Mateusz Gancarczyk postanowił symbolicznie uhonorować młodego niepełnosprawnego kibica, który wraz z rodziną pojawia się na każdym meczu Biało-Niebieskich w Mielcu. Po spotkaniu z GKS Tychy przekazał mu swoją meczową koszulkę.

FKS Stal MIelec

 

Sprawdź również

Powitanie Lata: będą zmiany w organizacji ruchu na starówce

W związku z organizacją „Powitania Lata”, w sobotę, 23 czerwca, czasowo zmieni się organizacja ruchu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *