~~ bronimy twierdzy razem z kibicami – Promocja Mielec
Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / bronimy twierdzy razem z kibicami

bronimy twierdzy razem z kibicami

W środę 23 sierpnia piłkarze Stali Mielec podejmą Pogoń Siedlce. Będzie to spotkanie 5. kolejki Nice 1 Ligi piłkarskiej.

W dotychczasowych czterech meczach najbliższy rywal mielczan zanotował niespodziewane zwycięstwo w Katowicach i remis w Suwałkach. Stal ma już trzy zwycięstwa. Ograła w Mielcu po 1:0 Ruch Chorzów i Olimpię Grudziądz oraz ostatnio na wyjeździe Górnik Łęczna 4:3. – Jesteśmy w dobrych nastrojach po meczu w Łęcznej. Cieszymy się z czterech zdobytych bramek, będziemy jednak analizować jak straciliśmy bramki bo to bardzo istotne – mówi drugi trener Stali Maciej Serafiński. –  Jesteśmy zmotywowani po wygranej z Górnikiem i liczymy na kolejne trzy punkty – dodaje pomocnik Biało-Niebieskich Tomasz Swędrowski.

Trener Serafiński podkreśla zauważalny postęp w jakości gry Biało-Niebieskich oraz co raz lepsze zrozumienie się w drużynie, w której przecież latem pojawiła się spora grupa nowych piłkarzy. – Zaczynamy być drużyną, zaczyna się tworzyć atmosfera. Idzie to wszystko w dobrym kierunku, myślę, że będzie to lepiej wyglądało także na boisku – wyjaśnia.

– Potrzebowaliśmy chwilę, myślę jednak, że zespół jest już zgrany i musimy to potwierdzić na boisku. Musimy być skoncentrowani i walczyć do końca – dodaje także Swędrowski.

Pogoń Siedlce będzie w środę niezwykle trudnym rywalem. Stal zresztą nie zanotowała wygranej z Pogonią ani w 1., ani w 2. lidze. W Mielcu chcą te trend odwrócić i budować przy Solskiego 1 tak zwaną twierdzę. Stalowcy liczą na wsparcie kibiców. – Jeśli chcemy stworzyć niezdobytą twierdzę to kibice powinni być dwunastym zawodnikiem. Jeśli bronimy tej twierdzy to nie sami, a razem z kibicami – podkreśla Maciej Serafiński. – To ważny mecz dla nas, dla wszystkich którzy kochają ten Klub, pomóżcie nam – apeluje Tomasz Swędrowski.

Początek meczu w środę o 19:00.

Sprawdź również

PODKARPACKIE POKAZY LOTNICZE NA MIELECKIM LOTNISKU

Zbliżające się wielkimi krokami IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze zaplanowane na sobotę 28 lipca wzbudzają ogromne …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *