Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / „Eko – spotkanie” w Przedszkolu Miejskim Nr 2
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

„Eko – spotkanie” w Przedszkolu Miejskim Nr 2

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

20 października w Przedszkolu Nr 2 było gwarno i wesoło. Placówka gościła Seniorów z klubu „Złota Jesień” oraz emerytowanych pracowników przedszkola. Impreza odbyła się pod hasłem Eko – spotkanie „Środowisko ponad wszystko”.

Spotkanie rozpoczęła dyrektor przedszkola – Danuta Wiszyńska witając przybyłych gości. Dzieci z grupy III zaprezentowały inscenizację pt. „Jesienny spacer”, po której zaprosiły gości do wspólnego jesiennego pląsu. Kolejnym punktem programu był „Pokaz mody ekologicznej”. Reprezentanci wszystkich grup zaprezentowali wyjątkowe kreacje; modne i wygodne na wszystkie okazje – od przeciwdeszczowego płaszczyka po balowe suknie wykonane z nieużytków. Pomysłowość projektantów (czyli rodziców i dzieci) przeszła najśmielsze oczekiwania – stroje były fantastyczne, co potwierdzili żywiołowym aplauzem goście. Po pokazie wszyscy wspólnie złożyli uroczyste ślubowanie „Przyjaciół przyrody”, w którym obiecali m. in. dbać o środowisko, oszczędzać naturalne zasoby i segregować odpady po to, aby przyszłe pokolenia również mogły korzystać z dobrodziejstw i piękna Natury.

Na zakończenie goście podziwiali zdjęcia, które dzieci wraz z rodzicami przygotowali na przedszkolny konkurs fotograficzny pod hasłem „Na tropie jesiennej przyrody” oraz pełnili rolę jurorów w miedzygrupowym konkursie na najpiękniejszy „Jesienny kącik przyrody”. Wszystkie kąciki podobały się gościom tak bardzo, że jednogłośnie przyznali grupom równorzędne pierwsze miejsca. Pełne wrażeń przedpołudnie zakończyło się słodkim poczęstunkiem zarówno dla gości jak i przedszkolaków, które zostały przez nich obdarowane łakociami.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Sprawdź również

Policjanci przerwali proceder „sharingu”. 41-letni mielczanin usłyszał zarzuty

18.03.2019. Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, zajmujący się zwalczaniem cyberprzestępczości, przerwali po raz …