Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / FITNESS W PLENERZE I MARSZOBIEG

FITNESS W PLENERZE I MARSZOBIEG

W sobotę 30 września o godz.15.30 na szczycie Górki Cyranowskiej w Mielcu rozpocznie się kolejne spotkanie sportowe w ramach programu Erasmus+ „DO-U-SPORT?”. Zapraszamy wszystkich naszych mieszkańców zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych, którzy miło i aktywnie chcą spędzić z nami swój wolny czas.

W programie plenerowych zajęć znajdą się m.in. zajęcia fitness (aerobic), ćwiczenia na urządzeniach fitness (twister, orbitrek, motyl, rowerek), marszobieg pomiędzy urządzeniami plenerowymi fitness oraz różnorodne konkursy sprawnościowe.

Zajęcia fitness poprowadzi instruktor Agnieszka Kusak, która od 20 lat intensywnie uprawia sport i  zajmuje się ćwiczeniami fitness. Swoją pasję do sportu stopniowo rozszerza „zarażając” innych pozytywną energią.

Fitness od kilku lat cieszy się w Polsce dużą popularnością szczególnie wśród kobiet. Swoje początki ta dziedzina sportu miała w Stanach Zjednoczonych i szybko zdobyła popularność na całym świecie. Dlatego też nie mogło zabraknąć jej na bogatej liście wydarzeń sportowych w naszym programie „DO-U-SPORT?”.

Zajęcia fitness są doskonałym sposobem na prowadzenie zdrowego stylu życia oraz poprawę własnej kondycji fizycznej. Ilość endorfin wydzielana podczas takiego treningu korzystnie wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie.

Serdecznie zapraszamy!

 

UM Mielec

Sprawdź również

finał PLASTYKONU

Fantastyczni, uzdolnieni młodzi ludzie z mieleckich szkół przesłali 117 prac plastycznych na organizowany przez Dom …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *