Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Jakub Cena zaprasza prezydenta Mielca ws. ul. Chałubińskiego

Jakub Cena zaprasza prezydenta Mielca ws. ul. Chałubińskiego

chalubinskiego14 lutego 2016 r. Jakub cena na swoim profilu na Facebooku napisał:

PILNE!;) Spotkanie samorządowców z mieszkańcami ws. przebudowy ul. Chałubińskiego przy jednym stole. I LIKE IT:)

Zaprosiłem prezydenta na jutro na spotkanie otwarte z Radą Osiedla Szafera i mieszkańcami ws. projektu ul. Chałubińskiego . Tuż przed weekendem prezydent potwierdził swoją obecność na poniedziałek tj. 15 lutego godzinę 16.00 w Spółdzielczym Domu Kultury przy ul. Botanicznej 1.

Stary projekt nie uwzględnia dodatkowych miejsc parkingowych i boiska bo nie uwzględnia przjęcia nieodpłatnie terenów od Spółdzielni Mieszkaniowej i „krępuje ręce projektanta jak inwestora”. Da się to zmienić i chcemy powiedzieć jak:

Społeczny dialog w tej sprawie władz daje nam pewność, że kroimy inwestycję na miarę potrzeb mieszkańców. Do listopada mieliśmy w kwestii inwestycji na osiedlu Szafera spójne zdanie z prezydentem Kozdębą.
Coś się międzyczasie zmieniło i trzeba to wyjaśnić, a na to pozwoli tylko spotkanie przy jednym stole z mieszkańcami i Radnymi Osiedla. Takie formy współpracy powinny dominować w relacjach.Budujemy na lata za pieniądze publiczne i musi to zrobić mądrze, wykorzystując maksymalnie dostępne możliwości terenu. Potrzebujemy na osiedlu więcej miejsc parkingowych i boiska sportowego. Jest jeszcze szansa i czas na zmiany, bo podobnie było w przypadku ostatnio oddanej siłowni zewnętrznej przy ul. Szafera, która została zrealizowana w ramach pierwszego etapu budowy skweru.
Więcej wkrótce!

Trzymajcie kciuki. OBY SIĘ UDAŁO:)

Inf. i fot. https://www.facebook.com/jakub.cena.1

Sprawdź również

finał PLASTYKONU

Fantastyczni, uzdolnieni młodzi ludzie z mieleckich szkół przesłali 117 prac plastycznych na organizowany przez Dom …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *