Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Kandydaci na radnych Sejmiku Województwa Podkarpackiego

Kandydaci na radnych Sejmiku Województwa Podkarpackiego

Okręg nr 1

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
1 Sejmik Województwa Podkarpackiego 398437 8 9 81

Listy kandydatów

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 NIEWCZAS Marta Agata 44 Rzeszów
2 RYBKA Jerzy 66 Rogoźnica
3 DOMINIK Dorota Anna 54 Rzeszów
4 MĘDRALA Ryszard Jan 65 Łańcut
5 SKRZYDLAK Włodzimierz Stanisław 68 Nowa Sarzyna
6 PIETRZAK Henryk 60 Rzeszów
7 GAJDEK Krystyna 63 Rzeszów
8 WYTRWAŁ Marta Józefa 60 Rzeszów
9 KUŹMICZ Marek Andrzej 23 Rzeszów
10 FILIPEK Jerzy 67 Rzeszów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 CYPRYŚ Jerzy 52 Rzeszów
2 FAJGER Maria Bożena 54 Rzeszów
3 KRUCZEK Stanisław 52 Futoma
4 KOTULA Jacek Adam 52 Rzeszów
5 WYBRANIEC Bogusława 60 Rzeszów
6 KITLIŃSKA Nina Beata 51 Rzeszów
7 TOŁPA Mieczysław 54 Wierzawice
8 OŻÓG Karol Wojciech 36 Rzeszów
9 CYGAN Halina 48 Ulanica
10 JAKIM Roman Stanisław 59 Rzeszów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BAŃKA Damian 21 Strzyżów
2 KARDASIŃSKA Marzena 54 Stalowa Wola
3 PILAWA Marcin Tomasz 39 Rzeszów
4 DRĄŻEK Łukasz Franciszek 32 Rzeszów
5 ZALEWSKA Karolina Kinga 24 Rzeszów
6 DREWNIAK Tomasz Wiesław 37 Futoma
7 KRUPA Ewelina 28 Rzeszów
8 SZYSZKA Sylwester Marcin 31 Rzeszów
9 CZENCZEK Kinga Elżbieta 27 Giedlarowa
10 STELMACH Alicja Lucyna 47 Tarnobrzeg

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BOBOLA Alicja Maria 28 Rzeszów
2 GUZ Krzysztof Jacek 34 Boguchwała
3 TĘCZA Teresa Anna 53 Głogów Małopolski
4 BERNAT Mateusz Kamil 23 Górno
5 PĄCZKA Przemysław 41 Brzóza Królewska
6 ROMAŃSKA Danuta Krystyna 70 Nowa Sarzyna
7 MARUT Grzegorz Józef 35 Sokołów Małopolski
8 GANCARZ Maria Paulina 30 Krzemienica
9 BŁĄDEK Andrzej 36 Wierzawice

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 FERET Krzysztof Adam 50 Rzeszów
2 STĘPIEŃ Danuta Waleria 70 Rzeszów
3 TOMAKA Jan Walenty 69 Nowa Wieś
4 ORDYCZYŃSKI Marek Stefan 53 Leżajsk
5 SZCZYRBA Marta Stanisława 57 Rzeszów
6 HOŁUB Ewa Magdalena 47 Łańcut
7 NOWAK Stanisław 64 Rzeszów
8 ROGOWSKA Anna Jolanta 64 Rzeszów
9 GRABOWSKI Zbigniew 70 Rzeszów
10 DZIKI Mirosław Artur 55 Rzeszów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BARTMAN Stanisław Wojciech 63 Kraczkowa
2 SŁUPEK Edward Józef 60 Rzeszów
3 GDAŃSKI Józef 58 Budy Łańcuckie
4 BUREK Jan 67 Rzeszów
5 MAJEWICZ Kazimiera 62 Leżajsk
6 KUŹNIAR Janina Józefa 71 Albigowa
7 NIEROJEWSKI Witold Józef 69 Rzeszów
8 POCHEĆ Klaudia Ewa 23 Krasne
9 KOTLIŃSKA Marzena Anna 52 Rzeszów
10 PATRUŚ Grzegorz 41 Nienadówka

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 JAGIEŁA Beata 43 Rzeszów
2 MUSKUS Ewa 23 Chodaczów
3 ULICKI Kazimierz 54 Rzeszów
4 SKOWRON Tadeusz Wojciech 58 Rzeszów
5 WIĄCEK Agata Paulina 31 Nosówka
6 ŻUGAJ Łukasz Józef 37 Chodaczów
7 ADAMIEC Jolanta Stanisława 42 Rzeszów
8 PACHLA Izabela Katarzyna 27 Nowe Brusno
9 SZCZURKO Krzysztof Janusz 65 Cieszyna
10 MATWIJ Mirosław Stanisław 47 Rzeszów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 OMIETOŃSKA Jolanta Teresa 60 Rzeszów
2 LIGNAR Tomasz Dominik 28 Rzeszów
3 WILK Marzena Małgorzata 45 Rzeszów
4 GROCH Bartłomiej Tomasz 27 Żurawiczki
5 BAZYLEWICZ Zofia 59 Rzeszów
6 SMALEC Bartosz Zbigniew 41 Rzeszów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 DZIESZKO Ireneusz 51 Mielec
2 RĘKAS Sylwia Judyta 52 Rzeszów
3 RZĄSA Irena Stanisława 61 Rzeszów
4 KASZUBA Katarzyna Bogumiła 47 Rzeszów
5 WIDELAK Bartłomiej Ryszard 35 Styków
6 MAŁEK Damian Maciej 30 Rzeszów

 

Okręg nr 2

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
2 Sejmik Województwa Podkarpackiego 327092 6 9 68

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 LADA Wiesław Andrzej 56 Żyraków
2 TARAPATA Jan Władysław 64 Tuszów Narodowy
3 KIEPIEL Teresa Bogusława 54 Ropczyce
4 BARNAŚ Mariusz Andrzej 43 Mielec
5 KOZIOŁ Magdalena Helena 45 Dębica
6 ŻELAZKO Danuta 54 Mielec
7 STOLARSKA Małgorzata 36 Dobrzechów
8 ŚLIWIŃSKI Dariusz Adam 54 Wielopole Skrzyńskie

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BRZOSTOWSKI Edward 83 Dębica
2 KUREK Andrzej 61 Dulcza Wielka
3 MIKOWSKI Bogdan Adam 61 Radomyśl Wielki
4 GARBACZ-SARLIŃSKA Barbara Beata 43 Dębica
5 BARAN Danuta Jolanta 52 Kliszów
6 SIUTA Magdalena Maria 36 Czudec
7 ŚWIĘTONIOWSKI Arkadiusz Jerzy 38 Wiśniowa
8 TOMCZYK Michał Konrad 20 Mielec

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ORTYL Władysław Zenon 64 Mielec
2 ŁĄCZAK Czesław 63 Zawierzbie
3 BIESZCZAD Stefan 59 Dębica
4 MAGDOŃ Jacek 45 Ropczyce
5 MARCZENIA Andrzej 55 Mielec
6 NAPIERACZ Maria 54 Partynia
7 MARCZAK Barbara Danuta 51 Strzyżów
8 STEC-ŚWIDERSKA Bogumiła Mirosława 55 Iwierzyce

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SALWA Małgorzata Kazimiera 57 Strzyżów
2 STRZELCZYK Karol Mikołaj 23 Rzemień
3 NIEKOWAL Krzysztof Stanisław 56 Gogołów
4 KUMOREK Dariusz Jan 44 Lutcza
5 MATŁOSZ Mariusz Kazimierz 40 Strzyżów
6 KWASEK Agnieszka 26 Tarnobrzeg
7 MACIOŁEK Jarosław Paweł 24 Żyraków
8 BURY Sylwia Magdalena 21 Strzyżów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 GOCLON Paweł Andrzej 32 Dębica
2 KAPINOS Aleksander Józef 37 Chrząstów
3 JURASZ Bartłomiej Adam 28 Pułanki
4 LUKA Jolanta Anna 43 Dąbrówka Osuchowska
5 PARYS Anna Katarzyna 36 Dębica
6 PIETRUCHA Agata Anna 39 Rzeszów
7 ZAMORSKI Mariusz 31 Żyznów

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MITRĘGA Maria 65 Dębica
2 KRAJEWSKA Aneta Anna 37 Gnojnica
3 STROJNA Ewa Janina 63 Rzeszów
4 ŻYŁKA Adam Nikodem 44 Ropczyce
5 RAWINIS Emilia 64 Rzemień
6 JURZYSTA Marcin 36 Czudec
7 PIETRUSZKA Jacek Robert 41 Stępina
8 GAMROT Jacek Michał 58 Mielec

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 IRZYK Martin Marian 33 Dobrzechów
2 RŻANY Monika 41 Mielec
3 ZAGÓRSKI Marek Józef 46 Szufnarowa
4 JURASIŃSKA Agnieszka Zofia 30 Dynów
5 GAWRON Jakub 37 Krasne

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ARMATA Jan 71 Wiśniowa
2 SZUKAŁA Maria 67 Kozłów
3 BABIARZ Mariusz Józef 54 Gwoźnica Górna
4 SARNA Wioletta Katarzyna 39 Wysoka Strzyżowska
5 MASTEJ Małgorzata 52 Pułanki
6 WIŚNIEWSKA-FUDALA Wioleta Anna 33 Brzeziny
7 WŁODYKA Emil 66 Różanka
8 GOMÓŁKA Tadeusz Ferdynand 61 Strzyżów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SŁĄBA Leszek 55 Mielec
2 ZIĘBA Tadeusz Mikołaj 62 Rzędzianowice
3 OCHAŁ Katarzyna Kinga 24 Zagorzyce
4 KUBIK Michał Franciszek 39 Dębica
5 USARZ-NICOŚ Paulina Ewa 26 Żarówka
6 FILA-MORYTKO Piotr Robert 22 Mielec
7 MALINOWSKA Klaudia Katarzyna 25 Dębica
8 ŚRODOŃ Monika Paulina 28 Gwoźnica Górna

 

 

Okręg nr 3

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
3 Sejmik Województwa Podkarpackiego 275401 5 10 64

Listy kandydatów

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 OZIMEK Julian 70 Nisko
2 TOFIL Bronisław Tadeusz 64 Stalowa Wola
3 KRAWCZYK Jan Marian 75 Tarnobrzeg
4 WOŹNIAK Zbigniew Andrzej 66 Kolbuszowa
5 ZAJĄC Marzena Zofia 46 Tarnobrzeg
6 OSTROWSKA Anna 61 Stalowa Wola
7 ZYCH Ala 54 Krzaki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 DRAUS Ewa Maria 58 Kolbuszowa
2 BŁĄDEK Antoni 71 Agatówka
3 ROMANIUK Bogdan Piotr 51 Lipnica
4 DZIUBIŃSKI Jan 64 Tarnobrzeg
5 PIECH Kamila Barbara 36 Stalowa Wola
6 KACPRZYK Danuta Lucyna 55 Rudnik nad Sanem
7 TOFILSKI Bogusław Władysław 49 Wólka Tanewska

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 STELMACH Krzysztof Jerzy 48 Dąbrowa Rzeczycka
2 KANIA Bartłomiej 27 Rudnik nad Sanem
3 KAWA Maria Stefania 59 Gorzyce
4 RAWSKA-WNĘK Magdalena Klara 49 Tarnobrzeg
5 GORCZYCA Magdalena Barbara 40 Poręby Furmańskie
6 KUBIAK Dawid 45 Tarnobrzeg
7 KOSIOROWSKI Artur 43 Kupno

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BŁĄDEK Lidia 62 Nisko
2 KOŚCIELNY Stanisław 64 Huta Komorowska
3 MATYKA Lucyna 53 Furmany
4 SZEPELAK Grażyna Helena 55 Turbia
5 FURDYNA Mirosław 57 Mielec
6 URBANIAK Czesław 70 Cygany
7 TRYBAŁA Władysław Stefan 61 Zdziary

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 HAUSNER Daniel Stefan 42 Stalowa Wola
2 GĘBALA Agata 31 Żabno
3 SOJA Arkadiusz Ryszard 45 Tarnobrzeg
4 RĘBISZ Wiktoria Gabriela 18 Kolbuszowa
5 GOŁĘBIOWSKI Andrzej 53 Nisko

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZLĘZAK Andrzej Kazimierz 55 Stalowa Wola
2 KAPAŁA Ryszard 59 Ropczyce
3 NOWAK Halina 69 Gorzyce
4 TROCHIMOWICZ-WARGA Zofia 71 Tarnobrzeg
5 RZEŹNIKIEWICZ Dominika 30 Majdan Królewski
6 SZCZĘSNY Jakub Jan 25 Gorzyce
7 NIEDZIAŁEK Tadeusz 55 Rudnik nad Sanem

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 GRZYB Tomasz Michał 21 Rzeszów
2 DEREŃ Karolina 32 Tarnobrzeg
3 KOTULSKI Krzysztof Stanisław 27 Chmielów
4 MRÓZ-TOTON Dominika 37 Rzeszów
5 ITNER Mateusz 19 Rzeszów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ZIĘBA Tomasz Sylwester 32 Kopki
2 ZYCH Małgorzata 39 Tarnobrzeg
3 SUROWANIEC Anna Krystyna 37 Stalowa Wola
4 JAWORSKI Dariusz 29 Mazury
5 GLICA Grzegorz Marcin 46 Tarnobrzeg
6 RYFIŃSKA Dorota Anna 51 Dąbrowa
7 WEISS Krzysztof Paweł 55 Tarnobrzeg

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 GŁÓWKA-LUTY Joanna Teresa 32 Skowierzyn
2 ŻARNOWSKI Mieczysław 70 Tarnobrzeg
3 POTYRAŁA Kazimierz Józef 60 Sobniów
4 GORCZYCA Małgorzata Maria 46 Skołyszyn
5 STACHURSKA Sylwia Julia 26 Nowy Żmigród
6 KOLANO Lidia Grażyna 52 Krzątka
7 DOMAGAŁA Piotr Paweł 44 Gorliczyna

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SASIELA-BŁAŻEJCZAK Halina Małgorzata 44 Tarnobrzeg
2 PIEKARCZYK Stanisława Teresa 51 Tarnobrzeg
3 TORBA Katarzyna Anna 41 Tarnobrzeg
4 TRAWIŃSKI Andrzej 31 Nowa Dęba
5 PIEPRZYK Mikołaj Adam 24 Stalowa Wola

 

Okręg nr 4

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
4 Sejmik Województwa Podkarpackiego 318466 6 10 73

Listy kandydatów

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BŁOTNICKI Jan Ryszard 68 Krasiczyn
2 SZCZYGIEŁ Anna Iwona 43 Lubaczów
3 MYKITA Jacek Wojciech 51 Przemyśl
4 WÓJTOWICZ Adam Józef 70 Przeworsk
5 WOJTYNA Katarzyna Monika 39 Przemyśl
6 CZUJKO Jolanta Kazimiera 57 Jarosław
7 SAWA Kinga Katarzyna 21 Gorliczyna
8 ŁUKSIK Wiesław Bogdan 44 Rogóżno

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PILCH Piotr 52 Przemyśl
2 ĆWIERZ Andrzej Bogusław 71 Jarosław
3 HUK Anna Maria 44 Radymno
4 PAMUŁA Teresa 61 Lubaczów
5 LEGENY Tomasz Grzegorz 45 Jarosław
6 POŁUDNIAK Sabina Ewa 37 Niżatyce
7 LEWICKI Maciej Jan 62 Ostrów
8 KRÓL Mariusz Andrzej 46 Ruszelczyce

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 FILIP Tomasz Rafał 42 Jarosław
2 RĄCZKOWSKA Karolina Maria 29 Przeworsk
3 WOJTUCH Ryszard Jan 54 Stary Lubliniec
4 KUNACH Jerzy Edward 47 Jarosław
5 STELMACH Klara Zenona 70 Dąbrowa Rzeczycka
6 REBUŚ Damian Rafał 27 Lubaczów
7 BUJAK Marta Ewa 41 Tarnobrzeg

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 NEPELSKI Andrzej 59 Nowe Sioło
2 TWAROWSKI Kacper Karol 21 Korzenica
3 DACHNOWICZ Małgorzata Krystyna 42 Dubiecko
4 PIENIĄŻEK Teresa 58 Żurawiczki
5 HOŁOWACZ Bogumiła Stanisława 54 Jarosław
6 MATREJEK Edmund Stanisław 57 Przemyśl
7 BAWOŁ Tomasz Tadeusz 27 Majdan Sieniawski
8 HOŁYSZKO Janusz Marek 53 Drohojów

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 TOMAŃSKI Piotr Paweł 49 Żurawica
2 ZADWORNY Waldemar 44 Dachnów
3 CHYŻYŃSKI Mariusz 39 Duńkowice
4 KOSTKA Grażyna Dorota 55 Przeworsk
5 ZYGARLICKA Maria 68 Głogów Małopolski
6 SZPUNAR Olimpia Katarzyna 35 Jarosław
7 MAZURKIEWICZ Stanisław Jacek 49 Pawłosiów
8 KŁAK Krzysztof Józef 52 Przeworsk

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BRENKACZ Jarosław Andrzej 53 Zapałów
2 ŚWIRK Łukasz Kazimierz 30 Bóbrka Kańczucka
3 CHRAPEK Grzegorz Mariusz 39 Rozbórz Okrągły
4 PUCHALSKI Mateusz Jerzy 26 Stary Dzików
5 DUDA Dariusz Czesław 40 Huta Kryształowa
6 BOBEL Nadzieja Paulina 29 Jarosław
7 DZIURA Bernadetta Małgorzata 42 Koniaczów
8 GOŁĘBIOWSKA Marta Magdalena 37 Hermanowice

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KALINOWSKA Liliana Sabina 37 Przemyśl
2 TURKIEWICZ Dariusz Bogdan 43 Przemyśl
3 LEWICKA Monika 45 Przemyśl
4 SKÓRKA-KRÓL Grzegorz 34 Przemyśl
5 RĄCZY Katarzyna 35 Rzeszów
6 IMIEŁOWSKI Marek Zygmunt 27 Jarosław

Lista nr – KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MAJKA Robert 56 Przemyśl
2 KULPA Marek Bogusław 42 Żurawica
3 WAŻNY Tomasz Mariusz 41 Cieszanów
4 PERŻYŁO Anna Maria 34 Żurawica
5 MATREJEK Michał Kornel 37 Munina
6 ZIELIŃSKA Katarzyna Jadwiga 36 Rzeszów
7 SZUMIGRAJ Wiktoria Marcelina 18 Jarosław
8 JEZIERSKI Łukasz 31 Tryńcza

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BARTOSZEK Piotr Łukasz 37 Przemyśl
2 WOJTASZEK Barbara Ewa 41 Gorzejowa
3 CIŹLA Michał Piotr 19 Rzeszów
4 CYGAN Karolina Daniela 19 Łęki Dolne
5 SĘK Ryszard Adam 42 Stalowa Wola

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 TELEGA Renata Czesława 48 Przemyśl
2 KULAS Małgorzata Barbara 45 Ostrów
3 MIESIĄC Wojciech Stanisław 50 Bolestraszyce
4 PIEKARSKA Marzena Maria 36 Żurawica
5 FIEDOSEWICZ Monika 57 Przemyśl
6 DEC Andrzej Piotr 48 Trzeboś
7 MĘŻYK Łukasz Jan 28 Rzeszów

 

Okręg nr 5

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
5 Sejmik Województwa Podkarpackiego 392993 8 11 92

Listy kandydatów

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BRAJA Zbigniew Jerzy 64 Krosno
2 PILCH Grażyna 54 Brzozów
3 PAŃKO Marek Jan 63 Lesko
4 LACKOSZ Tomasz Roman 48 Jasło
5 RĄPAŁA Natalia Magdalena 29 Sanok
6 POSADZKI Wacław Marian 69 Krosno
7 KRYNICKA Emilia Maria 21 Sanok
8 DURAŁ Joanna Elżbieta 34 Rogi
9 ZIOMEK Jerzy 64 Jasło
10 WOJNAROWSKI Piotr Marcin 44 Sanok

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BORCZ Jerzy 63 Krosno
2 KUROWSKA Maria Stanisława 64 Dąbrówka
3 ZAJĄC Wojciech Stanisław 39 Jasło
4 DROZD Adam Tomasz 44 Sanok
5 ŁUKASZYK Dorota 45 Ustrzyki Dolne
6 BRIL Joanna Katarzyna 46 Jedlicze
7 ŚNIEŻEK Adam Walenty 67 Rzeszów
8 BREWCZAK Monika Julita 43 Sanok
9 JAKUBOWICZ Marek 45 Wrocanka
10 POLEK Wiesław 61 Iwonicz

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 STADNICKI Robert Stanisław 50 Jasło
2 WOLSKI Hubert Jaromir 41 Krosno
3 ŚWISTAK Józef Tadeusz 49 Gliniczek
4 BOGUSZ Zofia 71 Sanok
5 DRAGUŁA Magdalena Helena 33 Humniska
6 GOMUŁA Damian Henryk 28 Jasło
7 KRZYWIECKA Karina 23 Pakoszówka
8 FORTUNA Michał Marcin 34 Krosno
9 SAMOLEWICZ Joanna Izabela 28 Rzeszów
10 ULIASZ Paweł 32 Krosno

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SOBIERAJ Dariusz Wojciech 55 Krościenko Wyżne
2 POSPOLITAK Maria Halina 59 Brzozów
3 KOMORNICKI Piotr 66 Iwonicz
4 KULIGA Bogdan Robert 57 Haczów
5 BARAN Bożena Danuta 62 Jedlicze
6 SAWIŃSKI Krzysztof Jan 39 Lesko
7 SKUBISZ Marta Janina 53 Bezmiechowa Dolna
8 WRONA Władysław 78 Brzegi Dolne
9 RAK Zygmunt Mieczysław 55 Siedliska Żmigrodzkie
10 BOREK Grażyna 61 Bażanówka

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 HELNARSKI Paweł Andrzej 36 Chorkówka
2 SABAT Joanna Karolina 37 Niebocko
3 STABRYŁA Monika Kinga 22 Sanok
4 ŁĄCKA Agnieszka Halina 47 Jareniówka
5 PASTERCZYK Marta Bernardyna 49 Szczepańcowa
6 HNATYK Piotr Paweł 35 Jurowce
7 KUREK Bogusław Adam 50 Święcany
8 OLENIACZ Jacek Tomasz 44 Górki
9 RAJCHEL Łukasz Kazimierz 26 Iwonicz-Zdrój
10 DYTKO Edyta Dominika 31 Golcowa

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PIKUL Antoni Stanisław 64 Jasło
2 BLECHARCZYK Wojciech Aleksander 55 Sanok
3 SŁYŚ Stanisław Józef 63 Krosno
4 KAPAŁKA Małgorzata Maria 35 Lesko
5 ŁOKAJ Tadeusz Antoni 72 Iwonicz-Zdrój
6 PACZKOWSKI Piotr Antoni 46 Brzozów
7 BALON Barbara Maria 45 Krosno
8 MRUGAŁA Ewa 41 Sanok
9 FEDOROWICZ Małgorzata Beata 56 Ustrzyki Dolne
10 ZIMA Kazimierz 62 Krosno

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 RĄCZKA Wojciech Marek 64 Wolica
2 SZLACHTA Danuta 61 Jasło
3 ŻEBRACKI Piotr Józef 32 Glinik Polski
4 KWIATKOWSKA Agnieszka Barbara 30 Jasło
5 GORCZYCA Karol 23 Skołyszyn
6 FARENHOLC-OLESIUK Hanna 55 Lesko
7 GŁAZOWSKA Ewa Janina 46 Ustrzyki Dolne
8 KIEŁBASA Wioleta Teresa 26 Sanok

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MACKIEWICZ-ROSSMANITH Kamila 44 Sanok
2 ŚWIEC Tadeusz 53 Brelików
3 BOGACZEWICZ Anna 62 Sanok
4 PACIOCH Hubert Piotr 21 Kopytowa
5 CIWONIUK Marzena Mieczysława 42 Ustrzyki Dolne
6 ROSSMANITH Adam Zbigniew 43 Sanok

Lista nr – KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WITKOWSKI Zdzisław Stanisław 53 Wojtkowa
2 BOREK Wojciech Robert 45 Krosno
3 WIŚNIOWSKA Edyta Maria 43 Krosno
4 TOMCZUK Łukasz Władysław 28 Sanok
5 SZAJNA Szymon 36 Warzyce
6 WOLAN Joanna Jadwiga 30 Rymanów
7 MIŚKO Mateusz Michał 28 Jankowce
8 ADAMCZYK Gabriela Agnieszka 25 Jedlicze

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 JÓZEFOWICZ Maciej Piotr 34 Krosno
2 KAMIŃSKA Bożena Irena 54 Krosno
3 ROGOWSKI Kazimierz Krzysztof 59 Mytarz
4 SZWED Anna Maria 34 Rzeszów
5 BARGIEŁ Stanisław Andrzej 72 Dukla

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZNAJDER Lucyna 46 Miejsce Piastowe
2 RADWAŃSKA-FRYDRYCH Magdalena 44 Korczyna
3 STASIAK Barbara Zofia 54 Krosno
4 MAREK Kamil Piotr 31 Kożuchów
5 PĘCAK Piotr Tomasz 30 Boguchwała

 

Źródło: https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/delegatury/panstwowa-komisja-wyborcza/komitet-wyborczy-prawo-i-sprawiedliwosc-3808/180000#candidates_stat

Sprawdź również

W Mielcu rozmawiano o przyszłości ratownictwa medycznego

W Starostwie Powiatowym w Mielcu odbyło się spotkanie dotyczące kontraktowania usług ratownictwa medycznego na najbliższe …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *