~~ Kolejna edycja Targów Pracy Powiatu Mieleckiego! – Promocja Mielec
Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Region / Gospodarka i ekonomia / Kolejna edycja Targów Pracy Powiatu Mieleckiego!

Kolejna edycja Targów Pracy Powiatu Mieleckiego!

Już 19 kwietnia odbędzie się kolejna edycja Targów Pracy Powiatu Mieleckiego. Od godziny 12.00 w auli Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu na odwiedzających będą czekać przedstawiciele ponad 40 firm z całego powiatu. Organizatorzy zaplanowali wiele dodatkowych atrakcji.

Targi Pracy Powiatu Mieleckiego odbędą się ponownie w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu, który mieści się w samym centrum miasta, w pobliżu dworca autobusowego. Dogodna lokalizacja powinna ułatwić dotarcie na miejsce wszystkim zainteresowanym osobom. Targi pracy zaplanowano w godzinach 12-17. Dzięki temu zarówno osoby bezrobotne jak i pracujące będą miały możliwość bezpośredniej rozmowy z pracodawcami i skorzystania z dodatkowych atrakcji towarzyszących temu wydarzeniu.

Dla osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia targi pracy to niepowtarzalna okazja do bezpośredniego spotkania z pracodawcami, poznania potrzeb kadrowych lokalnych firm i oczekiwań stawianych przed kandydatami. Targi pracy to również szansa na złożenie swojego życiorysu w wybranych firmach oraz możliwość zdobycia praktycznych informacji na temat kariery zawodowej i perspektyw, jakie daje praca w różnych branżach.

Na godzinę 13.15 organizatorzy zaplanowali panel dyskusyjny na temat aktualnych trendów na rynku pracy. Prezentacja potencjału kadrowego rynku pracy powiatu mieleckiego i dyskusja z pracodawcami oraz zaproszonymi gośćmi stanowi jeden z ciekawszych punktów w programie targów. Dodatkowo wszyscy zainteresowani mogą wziąć udział w warsztatach biznesu i zapoznać się z narzędziami wsparcia działalności gospodarczej oferowanymi przez Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu. Już od godziny 12.30 pracownicy urzędu będą udzielać konsultacji dotyczących przygotowania profesjonalnego życiorysu i listu motywacyjnego. Będzie także możliwość wykonania bezpłatnego zdjęcia do CV.

Na stoiskach targowych prezentować się będą przedstawiciele między innymi takich firm jak: Polskie Zakłady Lotnicze, Kirchhoff, Bury, Autopart, Leroy Merlin, Tekpro, Regamet, Hotel Atena, Lidl, Spiroflex, Borimex, Czajen, Dobrowolscy, Jeronimo Martins czy też Plastwag. Reprezentowanych będzie wiele branż, m.in. lotnicza, metalowa, budowlana, handlowa, gastronomiczna, hotelarska i odzieżowa.

Partnerzy targów w tym Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu, Wyższa Szkoła Gospodarki i Zarządzania w Mielcu, Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego w Mielcu, Aeroklub Mielecki, Szpital Specjalistyczny w Mielcu, Centrum Kosmetyki Profesjonalnej, Extreme Fitness w Mielcu i LineTech z Jasionki zagwarantują wiele atrakcji dla dorosłych i dzieci. Przewidziano między innymi loty na symulatorach, prezentację okularów wirtualnej rzeczywistości, pokazy ratownictwa i sprzętu medycznego, pomiary i analizę składu ciała, porady dietetyka i fizjoterapeuty, makijaż biznesowy, a nawet bezpłatne pomiary ciśnienia tętniczego i stężenia cukru we krwi.

Patronat honorowy nad Targami Pracy objęli Marszałek Województwa Podkarpackiego, Starosta Powiatu Mieleckiego oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie.

Zapraszamy wszystkich na Targi Pracy Powiatu Mieleckiego!

Nasza redakcja jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Inf. Marek Przygoda
Inspektor powiatowy
Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

 

Targi Pracy rok temu:

TARGI PRACY POWIATU MIELECKIEGO

 

Sprawdź również

PODKARPACKIE POKAZY LOTNICZE NA MIELECKIM LOTNISKU

Zbliżające się wielkimi krokami IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze zaplanowane na sobotę 28 lipca wzbudzają ogromne …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *