~~ KOLEJNE INWESTYCJE PRZY DROGACH POWIATOWYCH! – Promocja Mielec
Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / KOLEJNE INWESTYCJE PRZY DROGACH POWIATOWYCH!

KOLEJNE INWESTYCJE PRZY DROGACH POWIATOWYCH!

W Kawęczynie i Jamach powstały nowe odcinki chodników, a w Książnicach przebudowano urządzenia wodne przy przydrożnym rowie. Dziś (8 września) odbył się odbiór inwestycji.

Uregulowanie stosunków wodnych w Książnicach polegało na przykryciu rowu rurociągiem. Zadanie to kosztowało 13 776 zł, w całości pokryte zostało ze środków własnych powiatu. Nie była to jednak jedyna inwestycja w obrębie Książnic. Dla bezpieczeństwa mieszkańców i przejezdnych, Powiatowy Zarząd Dróg poszerzył fragment łuku drogi. Teraz pokonywanie zakrętów ma być łatwiejsze i – co szczególnie ważne – znacznie bezpieczniejsze.

Chodniki – jak zwykle w przypadku tego rodzaju inwestycji – współfinansowane były ze środków powiatu i gminy Wadowice Górne. Powstały w Kawęczynie na odcinku 482 metrów, a także w dwóch lokalizacjach w Izbiskach – na trasach o długości 159 i 406 metrów. Dokonujący odbioru podkreślali, że to właśnie w tych miejscach chodniki były bardzo potrzebne mieszkańcom, a ich wykonanie uznać można za duży sukces lokalnych samorządów.

Budowa chodników kosztowała łącznie 693 981,15 zł.

Asystent Starosty

Monika Piątek

Sprawdź również

PODKARPACKIE POKAZY LOTNICZE NA MIELECKIM LOTNISKU

Zbliżające się wielkimi krokami IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze zaplanowane na sobotę 28 lipca wzbudzają ogromne …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *