Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Konkurs „Zamiast śmiecić – zapobiegaj”

Konkurs „Zamiast śmiecić – zapobiegaj”

Bądź bohaterem06.03.2017. Referat Odpadów Komunalnych w ramach nowej kampanii edukacyjnej ogłosił konkurs plastyczny, którego mottem przewodnim jest hasło „Zamiast śmiecić – zapobiegaj”.

Organizatorem konkursu jest Urząd Miejski w Mielcu, a jego cele to m.in. popularyzacja wiedzy na temat gospodarki odpadami komunalnymi na terenie miasta Mielca, propagowanie idei czystego środowiska i kształtowanie właściwych postaw związanych z ochroną środowiska wśród młodzieży gimnazjalnej.

Konkurs polega na stworzeniu plakatu na temat zapobiegania powstaniu odpadów komunalnych w gospodarstwach domowych, szkołach, miejscach pracy itp. Do 24 lutego przyjmowano zgłaszane prace konkursowe, a 28 lutego zebrała się komisja konkursowa, która z 26 prac wybrała 5 najlepszych. Zostaną one udostępnione poprzez profil Urzędu Miejskiego w Mielcu na Facebooku. Konkurs wygra praca, która otrzyma największą liczbę głosów (tzw. „lajków”). Głosy będzie można oddawać do dnia 15 marca.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 17 marca w Urzędzie Miejskim w Mielcu przy ul. Żeromskiego 26 . Główną nagrodą za I miejsce jest rower, za II miejsce – rolki, a za III – czytnik ebook.

Anna Karwacka

Kierownik Biura Promocji i Obsługi Inwestora

Sprawdź również

Powiatowe zakończenie roku: znamy najzdolniejszą młodzież i „BELFRA THE BEST’ię”

W mieleckim SCK odbyło się doroczne zakończenie roku szkolnego dla szkół średnich prowadzonych przez Powiat …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *