Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / MIEJSKA WIGILIA DLA SAMOTNYCH

MIEJSKA WIGILIA DLA SAMOTNYCH

W piątek 22 grudnia na Placu Armii Krajowej po raz trzeci w Mielcu zostanie zorganizowana „Miejska Wigilia dla Samotnych”.

Urząd Miejski oraz Hotel Iskierka rozpoczęły już przygotowania do tego wydarzenia. W specjalnie ustawionym namiocie zostanie przygotowanych około 200 miejsc. Tak jak przed rokiem planowany jest krótki występ artystyczny młodzieży z  SP 7 i Gimnazjum nr 2, słowo duszpasterskie, przełamanie się opłatkiem, posiłek oraz wspólne kolędowanie.

– Chcemy, aby każdy uczestnik naszego spotkania skosztował tradycyjnych potraw  wigilijnych oraz otrzymał świąteczną niespodziankę. Podczas poprzednich wigilii wspierały nas lokalne firmy oraz organizacje za co serdecznie dziękujemy. Mam nadzieje, że w tym roku będzie ich jeszcze więcej, a dzięki wspólnemu zaangażowaniu każdy poczuje „magię świąt” – przekazuje Iwona Ławruk, właścicielka Hotelu Iskierka.

– Podzielmy się sercem z tymi, którzy tego serca potrzebują – dodaje wykonujący zadania i kompetencje Prezydenta Miasta Mielca Jan Myśliwiec.

Wszystkich, którzy mają  życzenie włączyć się w tą niezwykłą inicjatywę prosimy o kontakt z Hotelem Iskierka: tel. 698 660 935.

Anna Karwacka

Kierownik Biura Promocji i Obsługi Inwestora

Na zdjęciu: Wigilia na Placu AK w 2016 r., fot. W. Gąsiewski

Sprawdź również

finał PLASTYKONU

Fantastyczni, uzdolnieni młodzi ludzie z mieleckich szkół przesłali 117 prac plastycznych na organizowany przez Dom …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *