Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Mieleckie walentynkowe grillowanie na placu Armii Krajowej

Mieleckie walentynkowe grillowanie na placu Armii Krajowej

DSC01662

W oryginalny sposób obchodzili mielczanie dzień zakochanych 14 lutego 2016 r., którzy przyszli po południu na plac Armii Krajowej.  Mimo, że jak na luty było wyjątkowo ciepło, to ciepłą atmosferę w tym dniu dodatkowo podgrzewały trzy paleniska, przy których można było upiec darmową kiełbaskę oraz skosztować ciepłej herbaty serwowanej z kuchni polowej.  Dla wszystkich przybyłych organizatorzy zaplanowali też atrakcyjne występy, konkursy z walentynkowymi nagrodami, miły i gorący klimat oraz romantyczną muzykę.

Rolę walentynkowego gospodarza pełnił prezydent Mielca Daniel Kozdęba, z serduszkiem w klapie, kwiatami i życzeniami dla mielczanek.

Organizatorem tego udanego popołudnia był Urząd Miejski w Mielcu we współpracy ze Związkiem Harcerstwa Polskiego. Poniżej zamieszczamy galerię zdjęć, na których jest również walentynkowy księżyc, który na jasnym jeszcze niebie świecił dla zakochanych.

Inf. i fot. Włodzimierz Gąsiewski

Sprawdź również

finał PLASTYKONU

Fantastyczni, uzdolnieni młodzi ludzie z mieleckich szkół przesłali 117 prac plastycznych na organizowany przez Dom …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *