Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....

Nowy radiowóz

Policjanci z komisariatu w Radomyślu Wielkim mają nowy samochód. Zakup radiowozu w połowie sfinansowały gminy Radomyśl Wielki i Wadowice Górne.

Dzięki wsparciu lokalnych samorządów w ostatnich dniach starego roku na podkarpackie drogi wyjechało około 40 nowych policyjnych samochodów. W zdecydowanej większości są to ople astra 1,6 kombi o mocy silnika 200 KM i maksymalnej prędkości 235 km/h. Taki też pojazd trafił do Radomyśla Wielkiego.

– W marcu 2017 r. zdecydowaliśmy o wsparciu dla policjantów z Radomyśla Wielkiego. Wyraziło się to dofinansowaniem do zakupu samochodu dla radomyskich funkcjonariuszy w ramach Funduszu Wsparcia Policji. W ostatnich dniach grudnia radiowóz trafił do Radomyśla. Nasza lokalna społeczność może czuć się bezpiecznie i może liczyć na policję – powiedział burmistrz Józef Rybiński.

Radomyscy rajcy przeznaczyli na ten cel nieco ponad 16 tys. zł. Taką samą kwotę zadeklarowały władze gminy Wadowice Górne. W sumie była to połowa potrzebnej sumy. Reszta pochodziła z rządowych pieniędzy w ramach Programu Modernizacji Policji na lata 2017-2020.

Podczas Samorządowego Spotkania Opłatkowego w Radomyślu Wielkim (28.12) za przekazane fundusze podziękował nadkom. Jacek Juwa, Komendant Powiatowy Policji w Mielcu: – Rok temu na opłatku prosiłem o dofinansowanie do zakupu radiowozu. Dziś chciałem podziękować panu burmistrzowi, panu przewodniczącemu i całej radzie. To dzięki państwa życzliwości była możliwość zakupienia radiowozu, który dziś można zobaczyć na drogach gminy.

Krzysztof Babiarz
Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim

Sprawdź również

SPR Stal Mielec z licencją na grę w PGNiG Superlidze!

Komisarz PGNiG Superligi informuje, że licencje na udział w rozgrywkach PGNiG Superligi w sezonie 2018/2019 …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *