Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Obchody jubileuszu 65-lecia Zespołu Pieśni i Tańca ,,Rzeszowiacy”

Obchody jubileuszu 65-lecia Zespołu Pieśni i Tańca ,,Rzeszowiacy”

Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu i Zespół Pieśni i Tańca ,,Rzeszowiacy” serdecznie zapraszają na , który rozpocznie się mszą świętą 30 września o godz. 9 w kościele p.w. MBNP.

Koncert galowy będzie miał miejsce 30 września o godz. 17 w sali widowiskowej Domu Kultury SCK. W programie tego koncertu obok występu zespołu znajdą się m.in.: nadanie zespołowi ,,Rzeszowiacy”  imienia p. Janusza Mejzy, wręczenie odznaczeń honorowych ,,Zasłużony dla Kultury Polskiej”. Koncert będzie też doskonała okazją do promocji płyty ,,Kapela Antoniego Czachora” wydanej przez SCK, a sfinansowanej przez Firmę ,,Bury” Sp. z o.o. Gościnnie wystąpi kapela ,,z tamtych lat” pod kierunkiem Tadeusza Wywrockiego, a mielczanie będą mieli okazję obejrzeć w holu Domu Kultury SCK wystawę obrazującą 65 lat “Rzeszowiaków”.

Po koncercie wszystkie pokolenia ,,Rzeszowiaków” oraz goście jubileuszu  będą mieli okazję spotkać się w Centrum Wystawienniczo-Promocyjnym.

Koncert Jubileuszowy dla mieszkańców Mielca odbędzie się nazajutrz – 1 października o godz. 16. Serdecznie zapraszamy!!!

Sprawdź również

Powiatowe zakończenie roku: znamy najzdolniejszą młodzież i „BELFRA THE BEST’ię”

W mieleckim SCK odbyło się doroczne zakończenie roku szkolnego dla szkół średnich prowadzonych przez Powiat …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *