Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Policjanci zakończyli poszukiwania zaginionej kobiety

Policjanci zakończyli poszukiwania zaginionej kobiety

22.10.2017. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu od wczorajszych godzin porannych poszukiwali zaginionej Urszuli Wiech, 55-letniej mieszkanki Mielca. Zaginiona około godz. 6 w niedzielę wyszła z domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Dziś policjanci ujawnili zwłoki kobiety w korycie rzeki Wisłoka.

Prowadząc dalsze czynności w sprawie zaginięcia 55-letniej mieszkanki Mielca policjanci wraz ze strażakami do godzin porannych penetrowali koryto rzeki Wisłoka. Podczas tych działań ujawnione zostało ciało zaginionej kobiety.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Dalsze czynności pozwolą ustalić przyczynę i okoliczności śmierci kobiety.\Inf. i fot.

http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/80751,Policjanci-zakonczyli-poszukiwania-zaginionej-kobiety.html

Sprawdź również

Powitanie Lata: będą zmiany w organizacji ruchu na starówce

W związku z organizacją „Powitania Lata”, w sobotę, 23 czerwca, czasowo zmieni się organizacja ruchu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *