Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Polska wygrywa, a Wiktor Kawka strzela!

Polska wygrywa, a Wiktor Kawka strzela!

W dniach 25-30 października zaplanowano w Płocku towarzyski międzynarodowy turniej w którym udział wzięły reprezentacje Litwy, Rosji B, Słowacji B i oczywiście Polski B. Początkowo na liście powołanych wśród zawodników rezerwowych znalazł się Wiktor Kawka, lecz tuż przed rozpoczęciem zgrupowania został on przesunięty do pierwszego zespołu kadry B.

W pierwszym meczu turnieju podopieczni Patryka Rombla i Sławomira Szmala podejmowali Rosjan. „Biało-Czerwoni” zwyciężyli 33:27, a Wiktor Kawka zdobył w tym meczu trzy bramki. Równie dobrze było podczas spotkania ze Słowacją, gdyż Polska triumfowała 28:18, a Wiktor Kawka również zdołał wpisać się na listę strzelców.

Ostatni mecz z Litwinami był zarazem starciem o pierwsze miejsce w turnieju, i niestety w ostatecznym rozrachunku to nasi północni sąsiedzi okazali się w Płocku najlepsi zwyciężając nieznacznie 34:32. Niezmiernie cieszy jednak fakt, że Wiktor Kawka do bramki rywali trafił w tym meczu czterokrotnie!

Polska B – Rosja B 33:27 (18:14)

Polska B – Słowacja B 28:18 (14:10)

Polska B – Litwa 32:34 (12:16)

 

Tabela końcowa:

1, Litwa                    5 pkt

  1. Polska B 4 pkt
  2. Słowacja B 3 pkt
  3. Rosja B 0 pkt

Sprawdź również

Nagroda PSST dla młodych: wśród nagrodzonych uczeń z powiatu mieleckiego

Arkadiusz Kopacz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wadowicach Górnych znalazł się w gronie 25 najzdolniejszych uczniów …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *