Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Projekt Ja w mieście 2

Projekt Ja w mieście 2

Weź udział w tworzeniu kultury Mielca! Wypełnij ankietę w ramach programu Dom Kultury+

Czy Mielec potrzebuje więcej koncertów? A może brakuje warsztatów dla dzieci i seniorów? Czy jesteśmy otwarci na działania plenerowe, sztukę uliczną lub nowe technologie w kulturze? Odpowiedzi na te pytania pomogą stworzyć diagnozę potrzeb i potencjału kulturowego Mielca, która stanie się podstawą do planowania konkretnych działań i wsparcia oddolnych inicjatyw.

Mielec rozwija się dynamicznie, zarówno gospodarczo, jak i społecznie. Jednak prawdziwa siła każdego miasta tkwi w jego mieszkańcach, ich pasjach, pomysłach i potrzebach. Dlatego Dom Kultury w Mielcu realizuje projekt „Ja w mieście 2 w ramach prestiżowego programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2025, który ma na celu zbadanie potencjału i oczekiwań kulturalnych społeczności lokalnej. To wyjątkowa okazja, by wpłynąć na kierunek rozwoju mieleckiej kultury.

W pierwszym etapie programu prowadzone są badania diagnostyczne, których sercem jest ankieta skierowana do mieszkańców Mielca. To prosty, a zarazem kluczowy sposób, by wyrazić swoją opinię, powiedzieć, co w kulturze miasta cenimy, czego nam brakuje, jakie inicjatywy chcielibyśmy wspierać.Twoje zdanie pomoże odkryć ukryte talenty, potrzeby i marzenia mieszkańców i przekuć je w konkretne projekty.

Nie pozwól, by ktoś inny decydował za Ciebie. Weź sprawy w swoje ręce i wypełnij ankietę Twój głos się liczy, bo kultura to my wszyscy.

Działajmy razem – dla Mielca, dla kultury, dla siebie!

Link do ankiety: https://forms.gle/zBW2mktNtpjwqyKP9

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury+ Edycja 2025.

Małgorzata Rojkowicz
specjalista ds. PR
Samorządowego Centrum Kultury
w Mielcu

p r o m o c j a :

Na deskach pisane – Ikony i kompozycje ikonograficzne na ślub, chrzest, urodziny, imieniny i inne okazje

Sprawdź również

Oszuści podszyli się pod numer oficera prasowego mieleckiej Policji. Szybka reakcja zapobiegła utracie oszczędności życia

03.04.2026. Kolejna próba oszustwa na terenie Mielca zakończyła się niepowodzeniem dzięki czujności i błyskawicznej reakcji …