~~ Przeciągi literackie 2018 – Promocja Mielec
Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Przeciągi literackie 2018

Przeciągi literackie 2018

Dziś dwie grupy młodzieży, z gimnazjów i liceów mieleckich, pracowały podczas warsztatów poetycko plastycznych w Domu Kultury SCK. Jak na piątek, 13 kwietnia przystało, było ciężko, bo na podstawie wiersza musieli stworzyć komiks. Jak powiedział nam po warsztatach Maciej Pałka z Lublina, który warsztaty prowadził, młodzi ludzie radzili sobie znakomicie. Wręcz za dobrzeJ, stąd będzie kłopot z wyborem najlepszych prac, powiedział nam, bo uczestnicy warsztatów prezentowali wysoki poziom umiejętności plastycznych i stworzone przez nich komiksy są bardzo ciekawymi propozycjami. Za dwa tygodnie, 25 kwietnia, uczniowie znów się spotkają w Domu Kultury. Ich gościem, obok Maćka Pałki, będzie poeta, którego wiersz był inspiracją dla ich komiksów. Będzie też można zobaczyć wydawnictwo zawierające najlepsze prace.

Warsztaty i spotkanie podsumowujące to tylko część programu tegorocznej edycji ,,Przeciągów literackich”. Finałowym akcentem będzie koncert Darii Zawiałow, który odbędzie się 28 kwietnia. Zapraszamy!

Małgorzata Rojkowicz

Sprawdź również

PODKARPACKIE POKAZY LOTNICZE NA MIELECKIM LOTNISKU

Zbliżające się wielkimi krokami IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze zaplanowane na sobotę 28 lipca wzbudzają ogromne …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *