~~ Przewoził nielegalne papierosy i alkohol – Promocja Mielec
Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Przewoził nielegalne papierosy i alkohol

Przewoził nielegalne papierosy i alkohol

31.01.2017.

Podczas rutynowej kontroli drogowej policjanci mieleckiej drogówki zabezpieczyli ponad 600 paczek papierosów oraz ponad 80 litrów alkoholu bez polskich znaków akcyzy. Mężczyzna, który przewoził papierosy i alkohol został zatrzymany w policyjnym areszcie. To 53-letni mieszkaniec Mielca. Przed sądem odpowie za przestępstwo skarbowe.

53-letni kierujący passatem został zatrzymany w policyjnym areszcie. Policjanci zabezpieczyli przewożone przez mężczyznę papierosy i alkohol.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zatrzymanemu zarzut posiadania ponad 600 paczek papierosów oraz ponad 80 litrów alkoholu bez polskich znaków akcyzy. Policjanci wyliczyli, że uszczuplenie podatkowe z tytułu niezapłaconej akcyzy za papierosy i alkohol wyniosło ponad 12 tysięcy złotych. Podczas przesłuchania mężczyzna tłumaczył, że przewoził alkohol i papierosy na własny użytek.

Za posiadanie wyrobów bez polskich znaków akcyzy skarbowej, mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i przepadek posiadanego nielegalnie towaru.

Na zdjęciu: zabezpieczony przez policjantów alkohol . Inf. i fot.: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/75405,Przewozil-nielegalne-papierosy-i-alkohol.html

Sprawdź również

PODKARPACKIE POKAZY LOTNICZE NA MIELECKIM LOTNISKU

Zbliżające się wielkimi krokami IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze zaplanowane na sobotę 28 lipca wzbudzają ogromne …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *