~~ R O Z T A Ń C Z O N Y C M O L A S – Promocja Mielec
Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Fotogaleria / R O Z T A Ń C Z O N Y C M O L A S

R O Z T A Ń C Z O N Y C M O L A S

W  niedzielę ( 12.11.2017 r. )  w Cmolasie odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o nagrodę Wójta Gminy Cmolas. Jest to już piąta impreza tego rodzaju.  Organizatorem był Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie i Szkoła Tańca „ Elida” z Mielca. Turniej odbył się w trzech blokach wiekowych :  w bloku l  –  klasy taneczne: H, G, F, E, D ( dzieci najmłodsze i nieco starsze ),  w bloku ll  –  dzieci od 10 do 13 lat, młodzież 14 i 15 lat ( klasy taneczne: G, F, E, D, C ), w bloku lll  –  młodzież i dorośli ( klasy taneczne: F, E, D, C, B, ).  W każdym bloku brało udział po kilkadziesiąt par o różnych klasach  tanecznych. W tym roku była chyba rekordowa ilość zawodników, na przykład w bloku ll  brało udział 100 par.  Brali w nim udział uczestnicy niemal z całej Polski, w tym zawodnicy z Mielca i Chorzelowa.  Poziom turnieju był bardzo wysoki i wyrównany.  Trudno było ocenić, która para tańczy lepiej  –  wszyscy tańczyli precyzyjnie. Jednakże wielu z nich wyróżniono, wręczając im puchary, medale, dyplomy, oraz upominki.

Na uwagę zasługuje piękna i bardzo obszerna hala sportowa, z dużą ilością miejsc siedzących na piętrowych trybunach. Nic więc dziwnego, że imprezy tak wielkiej rangi tu się odbywają. Uważam, że w każdej Gminie powinna się znajdować taka hala, gdyż można z niej korzystać o każdej porze dnia i o każdej porze roku.

Można pozazdrościć mieszkańcom Cmolasu takiego obiektu, a organizatorom należy pogratulować pięknie zorganizowanej i idealnie przeprowadzonej imprezy. Mam nadzieję, że także przyszłym roku będziemy przezywać tego rodzaju ucztę kulturalną.

Kazimierz Tarapata  (z Tuszowa Narodowego)

Sprawdź również

PODKARPACKIE POKAZY LOTNICZE NA MIELECKIM LOTNISKU

Zbliżające się wielkimi krokami IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze zaplanowane na sobotę 28 lipca wzbudzają ogromne …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *