~~ Sprawcy pobicia zatrzymani przez Policję – Promocja Mielec
Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Sprawcy pobicia zatrzymani przez Policję

Sprawcy pobicia zatrzymani przez Policję

Policjanci zatrzymali sprawców pobicia 41-letniego mężczyzny, do którego doszło na ulicy Długosza w Mielcu. Podczas wykonywania czynności z zatrzymanymi funkcjonariusze ujawnili u jednego z podejrzewanych o dokonanie przestępstwa woreczek strunowy z amfetaminą.

Dyżurny mieleckiej Policji przyjął zgłoszenie o pobiciu 41-letniego mężczyzny na ulicy Długosza w Mielcu. Policjanci którzy pojechali na miejsce interwencji zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o popełnienie tego przestępstwa. W tym czasie pokrzywdzony z obrażeniami został przetransportowany do miejscowego szpitala. Mężczyźni mają od 36 do 38 lat. Wszyscy są mieszkańcami Mielca. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi.

Podczas wykonywania czynności z zatrzymanymi policjanci ujawnili w odzieży 36-letniego zatrzymanego woreczek strunowy z zawartością białej substancji. Tester narkotykowy potwierdził, że jest to amfetamina.

Po wytrzeźwieniu w policyjnych aresztach funkcjonariusze przedstawili zarzut pobicia zatrzymanym. 36-latkowi dodatkowo przedstawiono zarzut posiadania narkotyków. Mężczyźni przyznali się do popełnionego przestępstwa i złożyli wyjaśnienia.

Zatrzymani sprawcy znani są mieleckim policjantom z wcześniej popełnianych przestępstw. Jak ustalili policjanci w trakcie prowadzonego postępowania pokrzywdzony spożywał wcześniej alkohol z mężczyznami którzy go pobili. W sprawie prowadzone są dalsze czynności.

Inf. i fot.: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/83901,Sprawcy-pobicia-zatrzymani-przez-Policje.html

Sprawdź również

PODKARPACKIE POKAZY LOTNICZE NA MIELECKIM LOTNISKU

Zbliżające się wielkimi krokami IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze zaplanowane na sobotę 28 lipca wzbudzają ogromne …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *