Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Trwa II etap plebiscytu na najpopularniejszego dzielnicowego z Podkarpacia

Trwa II etap plebiscytu na najpopularniejszego dzielnicowego z Podkarpacia

29.06.2017. Jeszcze tylko przez cztery dni – do 3 lipca, można głosować w drugim wojewódzkim etapie plebiscytu na najpopularniejszego dzielnicowego naszego województwa. Zwycięzca zostanie wyłoniony spośród kandydatów, którzy zwyciężyli w etapie powiatowym. „Dzielnicowy bliżej nas” to plebiscyt zorganizowany przez wydawcę Gazety Codziennej Nowiny przy współudziale Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Sylwetki dzielnicowych z każdego powiatu prezentowane są na stronie internetowej www.nowiny24.pl.

Konkurs pod nazwą „Dzielnicowy bliżej nas” został zorganizowany przy współpracy Polska Press sp. z o.o. – wydawcy Gazety Codziennej Nowiny i Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. To czytelnicy dziennika i serwisu internetowego nowiny24.pl wyłonią najpopularniejszych dzielnicowych województwa podkarpackiego.

Głosowanie na kandydatów z wszystkich komend miejskich i powiatowych Policji ruszyło 26 maja. 20 czerwca rozpoczął się II etap głosowania, który potrwa do 3 lipca. Można głosować na kandydatów, którzy okazali się zwycięzcami w etapie powiatowym.

Zwycięzców etapu wojewódzkiego poznamy 4 lipca. Nagrody dla najpopularniejszych dzielnicowych zostaną wręczone podczas obchodów Wojewódzkiego Święta Policji.

Więcej informacji na stronie nowiny24.pl.

Zachęcamy do udziału w plebiscycie!

Inf. i fot. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/77854,Trwa-II-etap-plebiscytu-na-najpopularniejszego-dzielnicowego-z-Podkarpacia.html

Sprawdź również

SPR Stal Mielec z licencją na grę w PGNiG Superlidze!

Komisarz PGNiG Superligi informuje, że licencje na udział w rozgrywkach PGNiG Superligi w sezonie 2018/2019 …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *