Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Fotogaleria / W I LO ,,Konarskiego” warsztaty z dziennikarką z Warszawy

W I LO ,,Konarskiego” warsztaty z dziennikarką z Warszawy

DSC0128011 marca 2016 r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Mielcu odbyły się warsztaty dziennikarskie, które prowadziła  absolwentka tego liceum, pracująca obecnie jako redaktor radiowy w Warszawie. Warsztaty odbyły się w sobotę, w czasie wolnym od zajęć w bibliotece szkolnej i zostały zorganizowane przez panią bibliotekarz Dorotę Stańczyk. Uczestników warsztatów odwiedziła także pani wicedyrektor Liceum Monika Cisło, która podziękowała za społeczne przeprowadziła warsztatów i wręczyła Katarzynie Ingram okolicznościowy dyplom.

Podczas spotkania zostały poruszone zostały takie tematy jak: historia Polskiego Radia oraz główne zadania dziennikarza informacyjnego, podstawowe informacje o dziennikarstwie, informacji i pracy w radiu. Na koniec uczniowie uczestniczący w warsztatach mieli możliwość spróbowania swoich sił jako dziennikarze radiowi.

Inf. Włodzimierz Gąsiewski, Izabella Mojek

  fot. Włodzimierz Gąsiewski

Sprawdź również

„Goleszów – Goleschau (kolonia niemiecka 1853-1944) obecnie Boża Wola…)” kolejna książka Włodzimierza Gąsiewskiego

W październiku 2025 r. ukazała się kolejna książka Włodzimierza Gąsiewskiego z serii kolonie niemieckie na …