Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Wzorowa komunikacja z mieszkańcami. Powiat Mielecki z nagrodą!

Wzorowa komunikacja z mieszkańcami. Powiat Mielecki z nagrodą!

Starosta Zbigniew Tymuła odebrał nagrodę w konkursie „Nowego Podkarpacia” na najlepszy samorządowy fanpage na Facebooku. Profil Powiatu Mieleckiego został uznany za najlepszy w województwie.

Rozstrzygnięcie plebiscytu na najlepszy samorządowy fanpage na Facebooku odbyło się w piątek, 8 czerwca, podczas podsumowania tegorocznej  edycji Podkarpackiej Nagrody Samorządowej w Rzeszowie. O przyznaniu nagrody zadecydowała kapituła konkursowa, w której skład weszło kilkunastu członków, w tym osoby delegowane przez organizatora, przedstawiciele honorowych patronów konkursu oraz przedstawiciele laureatów poprzedniej edycji Podkarpackiej Nagrody Samorządowej. Wyróżnienie odebrał Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła.

Wyróżniony w konkursie fanpage Powiatu Mieleckiego – obecnie najlepszy spośród powiatowych profili na Podkarpaciu – wykorzystywany jest w szczególności do przekazywania mieszkańcom ważnych informacji i komunikatów. Na profilu oglądać można galerie zdjęć z bieżących wydarzeń odbywających się w Starostwie Powiatowym w Mielcu oraz śledzić aktualności związane z działalnością podległych starostwu jednostek. Fanpage cieszy się nawet kilkunastoma tysiącami odsłon w ciągu dnia, a grono jego stałych obserwatorów wynosi ponad 4,6 tys. użytkowników.

Zachęcamy do polubienia profilu pod adresem: https://www.facebook.com/PowiatMielecki/

 STAROSTWO POWIATOWE W MIELCU

 Biuro Promocji i Informacji

 Monika Piątek

Sprawdź również

Komendant docenił uczciwość młodej kobiety

15.04.2019. Komendant Powiatowy Policji w Mielcu docenił postawę młodej kobiety, która znalazła półtora tysiąca złotych …