~~ ZAKOŃCZYŁA SIĘ BUDOWA CZTERECH KOLEJNYCH ODCINKÓW CHODNIKÓW – Promocja Mielec
Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Bez kategorii / ZAKOŃCZYŁA SIĘ BUDOWA CZTERECH KOLEJNYCH ODCINKÓW CHODNIKÓW

ZAKOŃCZYŁA SIĘ BUDOWA CZTERECH KOLEJNYCH ODCINKÓW CHODNIKÓW

Nowe trakty dla pieszych pojawiły się w gminach: Radomyśl Wielki, Tuszów Narodowy i Padew Narodowa. Dziś (27 września) odbył się ich odbiór.

W gminie Radomyśl Wielki powstały dwa odcinki chodników. Pierwszy zlokalizowany został w Dąbrówce Wisłockiej, na odcinku 175 metrów, drugi – w Dąbiu, liczący 285 metrów. Ich wykonaniem zajęła się firma POLDIM-BUD z Dąbrówki Wisłockiej, a całość zadań kosztowała 280 109,38 zł.

Kolejne 142 metry chodnika pojawiły się w Maliniu, w gminie Tuszów Narodowy. Inwestycja kosztowała 71 678,80 zł, a jej wykonawcą była firma BRUK-DAR z Brnia Osuchowskiego.

To samo przedsiębiorstwo wybudowało odcinek chodnika przy drodze powiatowej nr 1 134R w Piechotach. Trakt liczący 150 metrów kosztował tu 66 888,38 zł.

Wszystkie budowy chodników sfinansowane zostały w 50% z budżetu powiatu i w kolejnych 50% z budżetów poszczególnych gmin.

STAROSTWO POWIATOWE W MIELCU

 Biuro Promocji i Informacji

Monika Piątek

 

Sprawdź również

Pierwszy etap budowy podgrzewania boiska za nami! Mielec odwiedził wiceminister sportu

Dzisiaj ukończone zostało układanie nowej murawy na boisku piłkarskim Stadionu Miejskiego w Mielcu, co oznacza …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *