~~ BĘDZIE KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA W POWIECIE MIELECKIM. SĄ EFEKTY ROZMÓW Z TRANSPORTOWCAMI – Promocja Mielec
Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Region / Gospodarka i ekonomia / BĘDZIE KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA W POWIECIE MIELECKIM. SĄ EFEKTY ROZMÓW Z TRANSPORTOWCAMI

BĘDZIE KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA W POWIECIE MIELECKIM. SĄ EFEKTY ROZMÓW Z TRANSPORTOWCAMI

Lokalni przewoźnicy przejmą prowadzenie linii autobusowych, z których od grudnia br. wycofuje się Arriva. To efekt rozmów między Starostą Powiatu Mieleckiego Zbigniewem Tymułą a transportowcami.

Spotkanie starosty z przewoźnikami odbyło się w siedzibie mieleckiego starostwa w piątek, 24 listopada. Dzięki rozmowom z przedstawicielami lokalnego transportu udało się zabezpieczyć wykonywanie linii autobusowych, z których prowadzenia wraz z dniem 30 listopada br. wycofuje się firma Arriva, dotychczasowy przewoźnik.

Dziękuję przedstawicielom firm transportowych z terenu powiatu mieleckiego za merytoryczne podejście do tematu i sprawne rozwiązanie problemu. Pragnę uspokoić mieszkańców naszego powiatu –  wszystkie kursy zostały już zabezpieczone, autobusy dojadą w każde miejsce – podkreśla starosta Zbigniew Tymuła.

STAROSTWO POWIATOWE W MIELCU

 Biuro Promocji i Informacji

Monika Piątek

 

Sprawdź również

PODKARPACKIE POKAZY LOTNICZE NA MIELECKIM LOTNISKU

Zbliżające się wielkimi krokami IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze zaplanowane na sobotę 28 lipca wzbudzają ogromne …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *