~~ W Borowej zatrzymano nieletnich z marihuaną i bez prawa jazdy – Promocja Mielec
Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / W Borowej zatrzymano nieletnich z marihuaną i bez prawa jazdy

W Borowej zatrzymano nieletnich z marihuaną i bez prawa jazdy

22.11.2017. Policjanci z Rewiru Dzielnicowych w Borowej podczas legitymowania osób przebywających w BMW ujawnili narkotyki. Kierowcą samochodu był 16-latek, który nie posiadał uprawnień do kierowania.

Dzielnicowi z Borowej, patrolując rejon służbowy podjęli legitymowanie 4 osób przebywających w samochodzie marki BMW – 14-letniej dziewczyny, 16-letniego mieszkańca gminy Mielec oraz dwóch 17-latków. W trakcie interwencji funkcjonariusze poczuli specyficzny zapach marihuany. Postanowili dokładnie skontrolować pojazd. Podczas sprawdzania w bmw znaleźli woreczek z suszem roślinnym, kolejny ujawnili w odzieży 14-latki. Tester narkotykowy potwierdził, że zabezpieczona substancja to marihuana.

Policjanci ustalili, że kierowcą bmw był 16-latek, który nie posiadła uprawnień do kierowania pojazdami. Nieletni noc spędzili w izbie dziecka. Funkcjonariusze przeszukali także zajmowane przez nich mieszkania ujawniając u 16-latka kolejny woreczek z suszem roślinnym.

O dalszym losie tych młodych ludzi zadecyduje teraz sąd rodzinny.

Inf. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/81586,Nieletni-z-marihuana-i-bez-prawa-jazdy.html

Sprawdź również

PODKARPACKIE POKAZY LOTNICZE NA MIELECKIM LOTNISKU

Zbliżające się wielkimi krokami IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze zaplanowane na sobotę 28 lipca wzbudzają ogromne …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *