Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Informacja Urzędu Miejskiego w Mielcu

Informacja Urzędu Miejskiego w Mielcu

Szanowni Państwo, prosimy o przekazanie następującej informacji o kolejnym ograniczeniu ruchu w centrum Mielca (mapka w załączniku):

Od poniedziałku 30 lipca kierowcy muszą się liczyć z kolejnym ograniczeniem ruchu w centrum miasta Mielca, co jest związane z realizowaną inwestycją przebudowy ulicy Staffa i ulicy Sikorskiego wraz z przebudową skrzyżowań przyległych i przebudową odwodnienia.

Na czas prowadzenia robót całkowicie nieprzejezdne będzie skrzyżowanie ulicy Kusocińskiego z ulicą Staffa, a także odcinek ulicy Staffa od wspomnianego skrzyżowania z ulicą Kusocińskiego do skrzyżowania z uliczką osiedlową obok budynku ZUS.

Ulica Staffa aż do skrzyżowania z ulicą Piotra Skargi będzie ulicą jednokierunkową. Zmieni się także organizacja ruchu na uliczkach osiedlowych przyległych do ulicy Sikorskiego.

Wyłączone z ruchu skrzyżowanie ulicy Kusocińskiego z ulicą Staffa można ominąć jadąc od Alei Niepodległości ulicą Solskiego i ulicą Grunwaldzką. W przeciwnym kierunku dojazd ulicą Kusocińskiego do Alei Niepodległości będzie możliwy ulicami Grunwaldzką i Piotra Skargi.

Edward Tabor

Biuro Promocji i Sportu

 

Sprawdź również

Areszt dla sprawcy rozboju

19.03.2019. Dwa miesiące w areszcie spędzi 25-letni mieszkaniec gminy Borowa, który wraz z kolegą wtargnął …