Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze
F16 nad Mielce 27 lipca 2018 r. Fot. Damian Gąsiewski

IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze

Szanowni Państwo,

Zapraszamy gorąco do wzięcia udziału w IV Podkarpackich Pokazach Lotniczych, które odbędą się w Mielcu w najbliższą sobotę 28 lipca. W związku z tym przesyłamy istotne informacje  związane z organizacją ruchu.

Podstawowe informacje dla osób udających się na IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze znajdują się pod tym linkiem.

http://www.pokazylotnicze.podkarpackie.pl/index.php/logistyka

Zachęcamy, aby skorzystać z przejazdów autobusów komunikacji miejskiej. Specjalnie na pokazy uruchomiono dodatkowe linie, a przejazd nimi jest DARMOWY. Szczegółowy rozkład jazdy także znajduje się na stronie pokazów.

Wszystkich, którzy jednak zdecydują się wybrać samochodem informujemy, że wjazd na pokazy jest możliwy tylko i wyłącznie od strony ul. Sienkiewicza, a wyjazd ulicą Strefową. Szczegóły przedstawiają publikowane na stronie mapki.

Dla przyjezdnych spoza Mielca zorganizowane zostały parkingi tzw. park&go przy ul. Rzecznej oraz przy ul. Królowej Jadwigi skąd autobusy przewiozą widzów na teren lotniska.

Monika Konopka

Biuro Prasowe

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego

Sprawdź również

Areszt dla sprawcy rozboju

19.03.2019. Dwa miesiące w areszcie spędzi 25-letni mieszkaniec gminy Borowa, który wraz z kolegą wtargnął …