Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Kierowca audi miał ponad 3 promile

Kierowca audi miał ponad 3 promile

27.12.2017.  Za jazdę w stanie nietrzeźwości i niezatrzymanie się do kontroli drogowej odpowie 20-letni mieszkaniec gminy Czermin. Badanie na zawartość alkoholu wykazało blisko 3 promile w organizmie kierującego audi.

W poniedziałek przed północą, policjanci z Mielca, na ul. Wolności zatrzymywali do kontroli audi. Kierowca nie reagował na polecenia wydawane przez funkcjonariuszy i kontynuował jazdę. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Po przejechaniu kilkunastu kilometrów, w miejscowości Trzciana, kierowca audi stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem i wjechał w przepust i ogrodzenie posesji.

W wyniku zdarzenia kierujący audi nie odniósł poważnych obrażeń. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Okazało się, że jest to 20-letni mieszkaniec gminy Czermin. Funkcjonariusze poddali mężczyznę badaniu na zawartość alkoholu, urządzenie wykazało blisko 3 promile.

Po wytrzeźwieniu policjanci przedstawili 28-latkowi zarzut jazdy w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej. Mężczyzna przyznał się do popełnionych przestępstw, jednak odmówił składania wyjaśnień.

Podczas tegorocznych działań „Boże Narodzenie 2017” na terenie powiatu mieleckiego nie było wypadków. Policjanci pracowali na miejscu 12 kolizji. Funkcjonariusze zatrzymali 5 kierujących pod wpływem alkoholu. Przez kolejne dni policjanci nadal kontynuować będą wzmożone działania polegające na zwiększeniu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, tak aby wszyscy bezpiecznie wrócili do domów.

Inf. i fot. fot. KPP Mielec

Sprawdź również

SPR Stal Mielec z licencją na grę w PGNiG Superlidze!

Komisarz PGNiG Superligi informuje, że licencje na udział w rozgrywkach PGNiG Superligi w sezonie 2018/2019 …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *