Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Ozdobne łańcuchy

Ozdobne łańcuchy

Aż 107 prac wpłynęło na gminny konkurs ozdób choinkowych, którego głównym motywem w tym roku był łańcuch choinkowy.

W konkursie udział wzięli uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Dąbiu, Janowcu, Podborzu, Rudzie, Dulczy Wielkiej, Żarówce, Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Dulczy Małej, Szkoły Podstawowej w Radomyślu Wielkim i Zdziarcu oraz Niepublicznego Gimnazjum Specjalnego w Dulczy Małej i Gimnazjum Publicznego w Radomyślu Wielkim. O nagrodach zdecydowała komisja w składzie: przewodnicząca Małgorzata Sorochman (plastyk), Anna Kalita i Angelina Stąsiek. Wyniki poniżej:

Kategoria I

I miejsca

Dawid Bielat Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dulczy Wielkiej

Dominika Brożyna Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dulczy Wielkiej

Nikodem Krzyżowski Szkoła Podstawowa w Radomyślu Wielkim

II miejsca

Anna Działo Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rudzie

Zuzanna Pulak Zespół Szkolno – Przedszkolny w Żarówce

Maciej ZiębaNiepubliczna Szkoła Podstawowa w Dulczy

Antoni Marczyk Szkoła Podstawowa w Radomyślu Wielkim

Klaudia Skrzyniarz Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dulczy Wielkiej

III miejsca

Joanna Drąg Zespół Szkolno – Przedszkolny w Żarówce

Julita Dobosz Zespół Szkolno – Przedszkolny w Żarówce

Nikola Małek Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dulczy Wielkiej

Korneliusz Skiba Szkoła Podstawowa w Radomyślu Wielkim

Adrian Ziomek Szkoła Podstawowa w Radomyślu Wielkim

Julia Krzysztofik Szkoła Podstawowa w Zdziarcu

Zofia Kuzara Szkoła Podstawowa w Zdziarcu

Szymon Jeniec Zespół Szkolno – Przedszkolny w Janowcu

Gabriela Jagoda Zespół Szkolno – Przedszkolny w Żarówce

Kategoria II

I miejsca

Julia Zielińska Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Dulczy Małej

Zuzanna Wyzga Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Dulczy Małej

II miejsca

Aleksandra Jakubus Zespół Szkolno – Przedszkolny w Podborzu

Szymon Chmiel Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dąbiu

Oskar Kilian Zespół Szkolno – Przedszkolny w Podborzu

III miejsca

Oliwia Machnik Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rudzie

Zuzanna Dadacz Zespół Szkolno – Przedszkolny w Podborzu

Norbert Sypek Zespół Szkolno – Przedszkolny w Podborzu

Hannah Anthony Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dąbiu

Błażej Jeniec Zespół Szkolno – Przedszkolny w Janowcu

Aleksander Golec Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dąbiu

Kategoria III

I miejsca

Katarzyna Midura Niepubliczne Gimnazjum Specjalne w Dulczy Małej

Tomasz Żmuda Niepubliczne Gimnazjum Specjalne w Dulczy Małej

Karolina Sorochman Gimnazjum Publiczne w Radomyślu Wielkim

III miejsca

Mateusz Leśniowski Niepubliczne Gimnazjum Specjalne w Dulczy Małej

Wojciech Ćwięka Niepubliczne Gimnazjum Specjalne w Dulczy Małej

Adrian Irla Niepubliczne Gimnazjum Specjalne w Dulczy Małej

Krzysztof Babiarz
Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim

Sprawdź również

finał PLASTYKONU

Fantastyczni, uzdolnieni młodzi ludzie z mieleckich szkół przesłali 117 prac plastycznych na organizowany przez Dom …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *