Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / AWP poleca / Kupimy książki – poszukaj skarbów w domu, na strychu lub w piwnicy

Kupimy książki – poszukaj skarbów w domu, na strychu lub w piwnicy

SKUP KSIĄŻEK – TAKŻE JAKO MAKULATURA KSIĄŻKOWA! W KAŻDEJ ILOŚCI, W RAZIE POTRZEBY Z ODBIOREM U SPRZEDAJĄCEGO NA TERENIE MIELCA I OKOLIC! WYSTAWIAMY RACHUNKI-POKWITOWANIA!

Prowadzimy także skup starych czasopism, map, dokumentów, listów, druków, pocztówek, zdjęć, klisz i aparatów fotograficznych. Kupimy stare gramofony, adaptery i stare radia lampowe płyty gramofonowe, oryginalne kasety i płyty kompaktowe. Kupimy antyki, stare narzędzia  i art. gosp. domowego, m.in. wagi i moździerze, zegary, srebra, platery, porcelanę. Kupimy lub przyjmiemy w komis obrazy olejne, akwarele, ikony, grafiki rzeźby  i inne  dzieła sztuki, oraz militaria, odznaki, medale, monety, banknoty, znaczki pocztowe.

Kupimy  przedmioty z metali kolorowych, żelaza i żeliwa w postaci wyrobów artystycznych i użytkowych. Zapewniamy atrakcyjne ceny – dużo wyższe niż w punktach skupu.

39-300 Mielec , ul. Jana III Sobieskiego 1/1

tel./fax +4817 7411527; tel. kom. 0-602 739-362; 0-602 776-197

kontakt@promocja.mielec.pl

Edytuj

Sprawdź również

Znane są drogi do remontu

Wiadomo już, które drogi na terenie gminy Radomyśl Wielki będą modernizowane w tym roku. W …