Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Sprawca uszkodzenia ciała usłyszał zarzut

Sprawca uszkodzenia ciała usłyszał zarzut

14.11.2016

 Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło w nocy z soboty na niedzielę w Przecławiu. Tam 19-letni mężczyzna uderzył metalowym narzędziem swojego rówieśnika, który z obrażeniami głowy trafił do mieleckiego szpitala. Policjanci zatrzymali sprawcę uszkodzenia ciała. Mężczyzna już usłyszał zarzut.

Jak ustalili policjanci, do zdarzenia doszło w sobotę w nocy. Pomiędzy 19-letnim mielczaninem, a grupą mieszkańców gminy Przecław doszło do utarczki słownej na podłożu wcześniej już trwającego konfliktu. W trakcie zdarzenia, 19-letni sprawca uderzył w głowę jednego z mężczyzn metalowym narzędziem. Poszkodowany z obrażeniami głowy trafił do szpitala.

Chwilę po zdarzeniu sprawca został zatrzymany. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstwienie 19-latkowi zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Wczoraj prokuratura zastosowała wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, zakazu opuszczania kraju i zbliżania się do pokrzywdzonego, a także poręczenie majątkowe.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi KPP w Mielcu.

Inf. i fot. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/73812,Sprawca-uszkodzenia-ciala-uslyszal-zarzut.html

Sprawdź również

finał PLASTYKONU

Fantastyczni, uzdolnieni młodzi ludzie z mieleckich szkół przesłali 117 prac plastycznych na organizowany przez Dom …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *