~~ Medale za długoletnie pożycie małżeńskie – Promocja Mielec
Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Medale za długoletnie pożycie małżeńskie

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie

14.02.2018. Podczas uroczystości w Pałacyku Oborskich jedenaście par świętujących pięćdziesiąte rocznice zawarcia związku małżeńskiego otrzymały „Medale za długoletnie pożycie małżeńskie”.

Ustanowione w roku 1960 odznaczenia są nadawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej jako nagroda dla osób, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim.  Dostojnym jubilatom wręczał je Wykonujący Zadania i Kompetencje Prezydenta Miasta Mielca Jan Myśliwiec.

We wtorek 13 lutego jubileusze świętowali Państwo Helena i Czesław Bogdańscy, Maria i Longin Dydo-Rożnieccy, Janina i Franciszek Stryczkowie, Jadwiga i Zygmunt Osakowie, Aleksandra i Tadeusz Zygmontowie oraz Kazimiera i Bronisław Górgowie.

Nazajutrz w środę 14 lutego medale odebrali Państwo Józefa i Jan Mikrutowie, Stanisława i Władysław Snopkowscy, Maria i Stanisław Gazdowiczowie,  Jadwiga i Mieczysław Kusinowie oraz Maria i Ryszard Serafinowie. W tym dniu oprócz Jana Myśliwca gratulacje jubilatom składał także wójt gminy Mielec Józef Piątek.

Uroczystości tradycyjnie przygotował kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Robert Grygiel wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Mielcu.

Anna Karwacka

Kierownik Biura Promocji i Obsługi Inwestora

Sprawdź również

Wyjątkowe święto plonów w Mielcu. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Zapraszamy na Wojewódzkie Dożynki w Mielcu połączone z Dożynkami Powiatu Mieleckiego. Impreza już 26 sierpnia. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *